Архів новин за 11.07.2012

У світі сьогодні відзначають День шоколаду

Смак родом із дитинства. Так говорять про улюблені ласощі малечі - шоколад. Чорний, білий, молочний - у будь-якому вигляді шоколадні солодощі знаходять своїх поціновувачів. Останні, до речі, виділили окремий день, коли вшановується шоколад. Про пріоритети полтавців у виборі смачних ласощів дивіться у наступному сюжеті.

11 липня 2012, 17:33

На Полтавщині податківці викрили черговий конвертаційний центр

Близько 92 мільйонів гривень було проконвертовано за два останні роки на території Полтавської, Дніпропетровської, Черкаської та Київської областей. Днями працівники податкової міліції Полтавської області припинили діяльність міжрегіонального «конвертаційного» центру. Останній займався перетворенням безготівкових коштів у готівку з використанням «фіктивних» підприємств.

11 липня 2012, 17:37

На один підпільний цех з виготовлення сиру «Сулугуні» на Чутівщині стало менше

Перевіряльники припинили роботу з переробки та виготовлення молочної продукції, яка проводилась без жодних дозвільних документів.

11 липня 2012, 17:38

Польські фахівці привезли до Полтави міжнародний досвід функціонування ОСББ

Поділитися міжнародним досвідом функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків до Полтави завітали польські спеціалісти. Наше місто стало третім в Україні разом із Житомиром та Харковом, де представники Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ влаштовують навчальні семінари.

11 липня 2012, 17:41

Американський білий метелик зарахував Полтавщину до областей з карантинним режимом

Полтавщина входить до числа шести областей, у яких оголошено карантин через американського білого метелика, – підтверджують ситуацію у Державній інспекції захисту рослин в Полтавській області. Чим саме страшна ця комаха та чи варто боятися її полтавцям, з'ясовували Інна Безугла та Максим Мовсесян.

11 липня 2012, 17:42

В центрі Полтави замість охайного зеленого газону – різномаїття некошених трав

Це і народні грицики, і петрів батіг, і навіть шкідлива для здоров'я амброзія. Такий різновид флористики знаходиться в Корпусному парку, де розташована одна із пам'яток архітектури міста - Монумент Слави.

11 липня 2012, 17:45

Несправний світлофор + недотримання правил дорожнього руху = ДТП

По пів-години стояти у пробці змушені були і полтавці, які цього ранку намагалися дістатися роботи особистим чи громадським транспортом вулицею Артема чи Шевченка. Затримка руху сталася через ДТП на перехресті цих вулиць. Хто з учасників аварії винен – водій легковика «Део Нубіра», працівники міліції на службовій «сімці» чи несправний світлофор – дізнавалися наші журналісти.

11 липня 2012, 17:46

На вулиці Половка сьогодні був перекритий рух

Вся причина – у провалі асфальтного покриття. Як з'ясувалося, виною тут – аварійна труба. За словами очевидців, аварійка приїхала іще зранку, зробити ж все пообіцяли до кінця робочого дня.

11 липня 2012, 17:48

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію