Архів новин за 8.06.2012

Футбол об'єднує, вважають у Полтавській гімназії №33

Цього дня тут влаштували справжнє спортивне дійство, присвячене Євро-2012. Усе було, як на справжньому футбольному матчі: спритні гравці команд, суворий суддя та вболівальники, які палко підтримували учасників естафет.

8 червня 2012, 16:45

Антитютюнові громадські організації агітують за подальше підвищення акцизів на тютюнові вироби

Антитютюнові громадські організації не полишать своїх ідей позбавити українців згубної звички палити. Крім традиційних закликів медиків і небайдужих про шкоду паління вирішили діяти іще жорсткіше – давити на гаманець. Фахівці, апелюючи цифрами про людські захворювання і гроші, агітують за подальше підвищення акцизів на тютюнові вироби.

8 червня 2012, 16:46

У вересні відбудеться презентація економічної програми партії «Україна - Вперед!»

Про це у Києві на економічному форумі повідомила лідер партії Наталія Королевська. У заході взяли участь вітчизняні економічні експерти і фахівці із інших країн. Як повідомила під час презентації Наталія Королевська, проект програми вже пройшов обговорення в 25 містах України за участю понад 30 тисяч осіб, а нині винесений на розгляд експертної спільноти.

8 червня 2012, 16:48

В Опішному під час розпилювання артилерійського снаряду загинуло двоє чоловіків

Розрив артилерійського снаряду часів Великої Вітчизняної війни призвів до смерті двох чоловіків з Опішного. Подія сталася під час того, як чоловіки на задньому подвір'ї будинку за допомогою болгарки хотіли розпиляти 150-міліметровий снаряд. Подробиці цієї безглуздої трагедії дізнавались наші журналісти.

8 червня 2012, 16:48

Очільники області зустрілись із представниками релігійних громад, представлених на Полтавщині

Серед іншого, поговорили про загальні питання – втілення засад моральності серед молоді та спільну роботу обласних управлінь та релігійних громад.

8 червня 2012, 16:50

Із наближенням парламентських виборів актуалізувалося питання мови

Так днями депутати у першому читанні прийняли законопроект «Про засади державної мовної політики». Як вплине цей закон на подальше становище української мови, з'ясовували наші кореспонденти.

8 червня 2012, 16:50

Тим часом, як у Полтаві триває ремонт фасаду міської ради, у центрі міста розвалюється будинок

Лідер Руху простих людей Сергій Каплін не хоче миритися із такою несправедливістю, він продовжує збирати підписи полтавців на відставку Міського голови Олександра Мамая.

8 червня 2012, 16:51

Мешканці кількох будинків по вулиці Пушкарівській живуть в епіцентрі каналізаційного смороду

Ми живемо в епіцентрі каналізаційного смороду, жаліються мешканці будинків по вулиці Пушкарівській. Говорять: крім того, що із каналізаційних люків смердить, вони іще й небезпечні: закриті не чугунними кришками, а... непотребом. Відповідної реакції від комунальних служб і досі не можуть дочекатися.

8 червня 2012, 16:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію