Архів новин за 6.06.2012

6 червня - День журналіста

6 червня 2012, 13:47

Займатися танцями можна й перебуваючи в інвалідному візку, переконана полтавка Марія Соловієнко

Нещодавно дівчина повернулася з Чемпіонату України зі спортивно-бальних танців на візках. На змаганні Марія разом із партнером Григорієм посіла третє місце. Про те, як далося таке досягнення, та про специфіку танців на візках дізнавалися наші журналісти.

6 червня 2012, 16:49

17 гривень на дитину цьогоріч складає вартість оздоровлення у пришкільних таборах Полтави

Для тих батьків, які бажають оздоровити своїх дітей, не вживаючи продуктів з нітратами, існують перевірені методи. Дехто виїжджає на три місяці за місто до бабусі в екологічно чисту зону, а ті ж, у кого такої можливості немає, проводять своє дозвілля у літніх таборах.

6 червня 2012, 16:52

Ранні, свіжі, та не завжди безпечні

Полуниця, кабачки, зелені салати та інші овочі. Зараз їх на ринку – величезна кількість. Всі вони привабливі й дуже апетитні на вигляд. Та саме тут і криється небезпека – ранні овочі та фрукти можуть мати підвищений вміст нітратів. Чи є такі на наших ринках, з'ясовував Віталій Артамонов.

6 червня 2012, 16:54

У Краєзнавчому музеї спеціально до Євро відкрився інформаційний центр

Лічені дні залишаються до європейської першості з футболу. Для туристів, які прибудуть до України, вже організовані інформаційні центри. Один із таких відкрився у Полтавському краєзнавчому музеї. Тут туристи зможуть отримати необхідну інформацію про Полтавщину, історичні відомості про наш край тощо.

6 червня 2012, 16:55

Полтавську податкову звинувачують у дивному уявленні про законність

Таку думку висловив автор декількох статей, які були розміщені у місцевих друкованих та електронних засобах масової інформації. Приводом до написання цих матеріалів, на думку автора публікацій, став незаконний обшук офісного приміщення Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрлитпром». Свою точку зору журналістам на ситуацію, що склалася, озвучили податківці Полтави на спеціальній прес-конференції.

6 червня 2012, 16:57

6 червня своє професійне свято відзначають журналісти

Їх називають четвертою владою, акулами пера і навіть... стерв'ятниками. Та насправді це – звичайні люди із родинами, захопленнями та хоббі, але які просто не уявляють свого життя без улюбленої роботи. Про журналістів Полтави – наш наступний сюжет.

6 червня 2012, 17:47

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію