Архів новин за 26.06.2012

Сім днів студенти ПУЕТу підкорювали кримські вершини

Вони варили юшку з риби, яку самі спіймали на зігнуту голку, а після одного з найважчих сходжень дивилися футбол на березі Чорного моря. У такий спосіб юнаки довели, що нинішня молодь фізично витривала і сильна духом, – розповів про подорож студентів їх куратор, голова Федерації спортивного орієнтування в області Петро Ворона. Своїми враженнями від походу із нашими журналістами поділилися і самі новоспечені туристи.

26 червня 2012, 17:53

Лідер партії «Україна – Вперед» Наталія Королевська презентувала Народний список

Це ті люди, які представлятимь інтереси людей і впроваджуватимуть в життя програму партії «Україна – Вперед». Кращих із кращих буде обрано протягом місяця відкритим голосуванням на партійному сайті.

26 червня 2012, 17:54

Українські науковці, вітчизняні та міжнародні експерти об'єднались у громадянський рух «За чесні та гідні вибори»

Завдання – роз'яснити людям їхні права. А от від влади та правоохоронців вимагатимуть швидкого реагування на будь-які порушення під час виборчих перегонів.

26 червня 2012, 17:55

Цього дня у 1940 році встановили кримінальну відповідальність за спізнення на роботу

Ще однією історичною подією цього дня став указ президії Верховної Ради СРСР, виданий у 1940 році. Згідно з документом, у країні встановлено кримінальну відповідальність за запізнення на роботу на понад 21 хвилину. Сьогодні ж ситуація із вчасним приходом на роботу на підприємствах та організаціях України не така напружена, але все-одно трудова дисципліна залишається у пріоритеті серед роботодавців.

26 червня 2012, 18:00

На Полтавщині триває робота з реалізації Національного проекту «Нове життя, Нова якість охорони материнства та дитинства»

Так, у рамках цього проекту в обласному центрі активно будується перинатальний центр для майбутніх мам. Для контролю над ситуацією робоча група облдержадміністрації, очолювана губернатором Олександром Удовіченком, провела виїзну нараду у майбутньому медичному закладі.

26 червня 2012, 18:02

У найближчий рік ціна на соціальні сорти хліба буде стабільною

Утримувати її планують у межах від 2,50 гривень до 2 гривень 95 копійок. На таких умовах сьогодні у Полтавській обласній державній адміністрації підписали меморандум про забезпечення хлібопекарних підприємств міста та області продовольчим зерном за вигідними цінами.

26 червня 2012, 18:03

На лікарняні ліжка цього літа можуть потрапити мешканці будинку по провулку Кустарному, 8

Справа не в отруєнні чи тепловому ударі, а каналізаційному смороді, який вже атакував цілий під'їзд. Люди певні: так жити просто небезпечно: антисанітарія + щитова, яка фактично плаває у каналізаційних нечистотах. Тему продовжує Крістіна Криженко.

26 червня 2012, 18:05

Сьогодні у Полтаві – штормове попередження

І вже є перші жертви стихії. Гілка сухого дерева ледве не спричинила нещасний випадок по вулиці Червоноармійській. На місце події виїхала і наша знімальна група.

26 червня 2012, 18:06

Сьогодні у світі боряться з наркозалежністю

У 1987 році Генеральна асамблея ООН постановила щорічно відзначати 26 червня як Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом. Кількість наркозалежних, розповідають лікарі, в Україні зростає з катострофічною швидкістю. Що потрібно знати про наркотики - далі у сюжеті.

26 червня 2012, 18:17

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію