Архів новин за червень 2012 року

Ми продовжуємо серію сюжетів про вулиці Полтави

Сьогодні мова піде про одну з красивіших та багатих на архітектурні пам'ятки дорожніх артерій міста. На вулиці Пушкіна у різний час жили і працювали видатні митці та науковці. Про перейменування, які пережила вулиця, та про її визначні місця дивіться у наступному сюжеті.

1 червня 2012, 18:05

Сьогодні у Полтаві з'явилося регіональне представництво МММ

Так Міську раду охрестив Лідер Руху простих людей Сергій Каплін. Чоловіка та його команду не влаштовує те, що вже з квітня у Полтаві припинилася видача продуктових наборів, обіцяних мером під час передвиборної кампанії.

1 червня 2012, 18:09

Додому ходити несила, жаліються мешканці по провулку Кустарному, 8

Все, пояснюють, через несправну каналізацію, яка вже фактично атакувала оселі тутешніх жителів. Нечистоти із під'зду на підошвах одразу потрапляють до осель. Тож, побоюються мешканці, хвороб довго чекати не доведеться.

1 червня 2012, 18:11

Об'єднана опозиція – проти «мовного» законопроекту

Намагання влади протягти в парламенті законопроект «Про основи державної мовної політики» – це спроба відволікти увагу українців від проблем у економіці та соціальній сфері через розв'язання чергового суспільного конфлікту. Про це заявив на брифінгу голова виборчого штабу об'єднаної опозиції у Полтавській області, депутат облради Валерій Головко.

1 червня 2012, 18:14

В День захисту дітей всі вітають малечу

Правоохоронці ж підбивають підсумки своєї роботи у сфері протидії дитячій злочинності. З цього приводу в актовій залі УМВС Полтави пройшов брифінг першого заступника начальника УМВС України в Полтавській області Ігоря Савченка.

1 червня 2012, 18:14

І дні, і ночі, і бажані подарунки – все для них

Мова про тих, кого звикли називати квітами життя, – малечу. Свою любов і дбайливе відношення до найменших мешканців Полтави проявляли у різних куточках міста. На ключових заходах побували і наші знімальні групи.

1 червня 2012, 18:15

Спорт від 1 червня 2012 року

2 червня 2012, 07:05

В цей день у 1938 році в Полтаві розстріляли все місцеве духовенство

З нагоди річниці цієї трагедії у Свято-Макарівському кафедральному соборі пройшла літургія. Вшанувати пам'ять загиблих прийшли і наші журналісти.

2 червня 2012, 13:46

Акваріумісти – у Полтаві

В нашому місті пройшла перша виставка-конкурс акваріумного серфінгу. На мистецтво, що тільки зароджується в Полтаві, прийшли подивитися і наші журналісти.

2 червня 2012, 13:47

Переможці обласного конкурсу «Світ навколо нас» отримали заслужене визнання

Цими днями їх нагороджували у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

2 червня 2012, 13:48

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію