Архів новин за 3.05.2012

Без жодного пострілу пройшла «Полтавська битва»

Свою перевагу учасники змагання під однойменною назвою доводили грою на музичних інструментах. Не лишилися осторонь і члени журі, які влаштували майстер-клас для маленьких музикантів. Бачили майстерність професіоналів й наші журналісти.

3 травня 2012, 17:20

Травневі свята: без правопорушень, але з великою кількістю пожеж

Такий результат мають правоохоронці та пожежники за підсумками трьох святкових днів. Детальніше дивіться в наступному сюжеті.

3 травня 2012, 17:21

У Полтаві провели конференцію, присвячену пам'яті жертв фашизму

На дискусію і обміну думками організатори запросили і самих ветеранів, й істориків, які спеціалізуються на роках Великої Вітчизняної війни.

3 травня 2012, 17:22

В інституті післядипломної педагогічної освіти говорили про жінок у Великій Вітчизняній війні

Конференцію «Регіональні аспекти біографічної роботи з жінками-жертвами соціал-нацистських переслідувань» за підсумками Проекту «Жити і пам'ятати. Осмислення жіночого досвіду у воєнний час» відвідали і наші журналісти.

3 травня 2012, 17:23

Ветеран Михайло Клепач для свого правнука – герой

Ми продовжуємо серію сюжетів про ветеранів Великої Вітчизняної війни, підготовлених за сприяння Фонду Андрія Матковського «Полтавська родина». Сьогоднішня історія – про Михайла Клепача, який пережив окупацію, побував на фронті, здобув чимало почесних нагород за мужність та героїзм. Про непередбачувані повороти долі у житті Михайла Клепача – у нашому наступному матеріалі.

3 травня 2012, 17:24

Повалене дерево на подвір'ї полтавської школи чомусь аварійним не вважається

Дзвоники відлунали, тож до школи учні ходитимуть лише на консультації, екзамени та ЗНО. Найбільше, напевне, цьому радіють батьки малечі, яка навчається у 31-й гімназії. Там і досі стоїть неспиляним аварійне дерево.

3 травня 2012, 17:26

Через Євро-2012 в Україні майже на місяць раніше пролунали останні дзвоники

Полтава – не вийняток. У всіх навчальних закладах міста він сьогодні пролунав для 2200 одинадцятикласників.

3 травня 2012, 17:27

Сьогодні світ відзначає День Сонця

Аби привернути увагу до можливостей використання джерел енергії, починаючи із 1994 року Європейське відділення Міжнародної спільноти сонячної енергії відзначає це свято. Чи є щось незвичне на Сонці і чого від нього слід очікувати найближчим часом – дізнавалась Крістіна Криженко.

3 травня 2012, 17:32

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію