Архів новин за 26.05.2012

Цього дня стартував другий етап Всеукраїнської естафети пам'яті «Пишаємося Великою Перемогою»

На Полтавщині велопробіг довжиною в 65 кілометрів у рамках відзначення 125 річниці з Дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Ковпака, ініційований Полтавською обласною організацією Партії регіонів, підтримало чимало велосипедистів.

26 травня 2012, 14:43

Дізнатися думку дітей про пам'ятники та визначні місця Полтави вирішили організатори дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва

Члени журі провели прес-конференцію, на якій окреслили основні умови участі у ньому. Як відбуватиметься конкурс цьогоріч, знають наші журналісти.

26 травня 2012, 14:44

Річницю Дня козацтва Полтавщини відзначили урочистим покладанням квітів

Українські козаки завжди славилися своєю згуртованістю. Свої кращі якості сучасні осавули та отамани не втратили й сьогодні. На першу річницю дня козацтва Полтавщини товаришів приїхали привітати козаки з різних регіонів України. Як святкували день козацтва Полтавщини цьогоріч, знають наші журналісти.

26 травня 2012, 14:45

Палити можна хіба що вдома

Нардепи більшістю проголосували «за» заборону паління у громадських місцях. Тут мова йде не лише про сигарети, а і про їх електронні аналоги і кальяни. Штраф за порушення цієї норми закону становитиме від тисячі до 10 тисяч гривень.

26 травня 2012, 14:48

«Єдине вікно» дійшло і до полтавських даішників

Віднині у Державтоінспекції відкрито відділ реєстраційно-екзаменаційної роботи з обслуговування міста та регіону. Про його переваги – далі у випуску.

26 травня 2012, 14:49

295 мільйонів гривень в цьому році буде спрямовано на надання матеріального забезпечення застрахованим особам Полтавщини

Такі кошти виділило Полтавське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Більше половини цієї суми припаде на допомогу з тимчасовій непрацездатності. Юлія Іващенко про це – далі.

26 травня 2012, 15:03

Працювати над внутрішньопартійною роботою і підвищенням іміджу партії

Такі завдання поставило керівництво членам Української народної партії на 19-ій за ліком конференції обласної організації. Більше про питання, розглянуті на зібранні, – у наступному сюжеті.

26 травня 2012, 15:11

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію