Архів новин за 23.05.2012

Народному ансамблю бального танцю «Фестиваль» виповнилося 30 років

30 років – вік, коли сміливо можна підбивати підсумки. На ювілейному концерті народний ансамбль бального танцю «Фестиваль» звітувався перед глядачами про свої досягнення за цей час. Говорити дійсно було про що, адже колектив неодноразово представляв Полтаву на різних міжнародних конкурсах. Вітали ансамбль з ювілеєм і наші журналісти.

23 травня 2012, 17:28

Із 2007 року на території області діє соціальний проект від УкрСиббанку - школа юного банкіра

В рамках такої ініціативи із дітьми розмовляють їхньою мовою про серйозні речі - гроші, банки та їх функції. На занятті школи юного банкіра, що пройшло у 9-й гімназії, побувала наша знімальна група.

23 травня 2012, 17:30

Вулиця Жовтнева за два століття кілька разів змінювала свою назву

Ми продовжуємо цикл сюжетів про вулиці нашого міста. Сьогоднішня розповідь – про одну з головних вулиць Полтави – Жовтневу. За час свого існування вона багато разів змінювала назви, підпорядковуючи її то імперському режиму, то радянській владі. Більше про вулицю, яка вже давно стала візитівкою Полтави, – у наступному сюжеті.

23 травня 2012, 17:31

В період випускних вечорів панянки все частіше приміряють на себе штучну красу

Наприкінці весни розпочинається пора випускних вечорів та весіль. Аби мати неперевершений вигляд, дівчата звертаються до послуг стилістів та перукарів. Майстри своєї справи часто пропонують вдосконалити природні риси штучними засобами краси. Чи безпечні такі процедури, досліджували наші кореспонденти.

23 травня 2012, 17:34

У полтавських нічних клубах продають наркотики

Про це йшлося на засіданні координаційної наради керівників прокуратури та представників органів внутрішніх справ Октябрського району міста. Крім того, учасники зібрання піднімали питання, пов'язані з розкриттям злочинів за 4 місяці цього року. Юлія Іващенко із подробицями – далі.

23 травня 2012, 17:35

Більше 3-х годин роботи без перерви: сьогодні пройшла 11-та сесія Полтавської облради 6-го скликання

Народні обранці погодили як нові, так і внесли зміни до вже діючих програм. Головне ж, на думку керівництва області, – це розподілили кошти держсубвенції. Загалом на різні сфери спрямували більше 300 млн. гривень.

23 травня 2012, 17:36

Квіти у Корпусному парку висадять тільки у червні

Візитна картка Полтави – Корпусний парк, краєвиди якого посідають чільне місце у фотоальбомі кожного поважаючого себе туриста, цього року вже не такий привабливий для фотосетів. Улюблене місце для фотографування молодят, мешканців і гостей міста цієї весни залишилося майже без квітів. Коли нарешті заквітне Корпусний сад, спробувала дізнатися Альона В'язнікова.

23 травня 2012, 17:39

20 аварій з початку року сталося в одному підвалі у будинку по провулку Шевченка

Деякі мешканці Полтави вже стали постійними героями наших сюжетів. Ці люди не бажають слави, вони просто прагнуть справедливості. Яка біда цього разу спіткала мешканців проблемного гуртожитку по провулку Шевченка,11, – дивіться далі.

23 травня 2012, 17:40

Спорт від 23 травня 2012 року

23 травня 2012, 23:16

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію