Архів новин за 19.05.2012

У музеї «Поле Полтавської битви» запровадили першу в області аудіоекскурсію

Активно готуються до Євро-2012 полтавські музеї. Так у державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» вперше в місті провели аудіоекскурсію для іноземців. Таку новинку тестували на собі студенти-іноземці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

19 травня 2012, 13:27

Полтавський університет економіки і торгівлі відсвяткував свій День народження

Свято вишу тут - гарний привід підбити підсумки за рік. А звітуватися було про що: це й отримання почесного звання «Лідер вищої освіти», і перше місце у регіоні за результатами рейтингу вищих навчальних закладів «Компас - 2012», й багато інших нагород та досягнень. Фінал свята пройшов у п'ятницю увечері на Співочому полі.

19 травня 2012, 13:28

Свій день народження цього дня святкує і Полтавський «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»

Про підсумки своєї роботи за 2 роки керівницто та волонтери центру розповіли на прес-конференції.

19 травня 2012, 13:29

Цього дня 230 років тому у Полтаві народився генерал-фельдмаршал Іван Паскевич

У рідному місті на вшанування пам'яті видатного полководця відкрили меморіальну дошку, презентували виставку картин, а на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася наукова конференція «Іван Паскевич: погляд із сьогодення».

19 травня 2012, 13:30

Семеро діячів, які працюють у напрямку збереження культурної спадщини Полтавщини, за свою працю отримали по 1200 гривень

Такий розмір нагороди чекав на цьогорічних лауреатів обласної премії імені Панаса Мирного, вручення якої відбулося у Полтавському краєзнавчому музеї.

19 травня 2012, 13:31

Лектори та науковці ПОІППО імені Остроградського відзначили День науки в Україні

У рамках свята відбулося урочисте зібрання працівників закладу, на якому обговорювали стратегії шкільного навчання на базі дослідництва.

19 травня 2012, 13:32

Освітяни області вносять поправки в програми і запроваджують нові традиції

На профільній комісії в обласній раді депутати розглядали положення про комплексний розвиток освіти. Проаналізували розподіл шкільних автобусів по школам та вирішили ряд кадрових питань. Детальніше про це дивіться далі.

19 травня 2012, 13:33

Полтавщина планує на середину літа і надалі утримувати передові місця по Україні

Плануємо на середину літа і надалі утримувати передові місця по Україні: за розрахунком населення за надані послуги із теплопостачання, в житловому будівництві й інших галузях. Про це і не тільки йшлось на прес-конференції першого заступника губернатора Віктора Животенка.

19 травня 2012, 13:34

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію