Архів новин за 17.05.2012

Спорт від 16 травня 2012 року

17 травня 2012, 06:43

Справні платники «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» отримали цінні призи від комунального підприємства

Уже вчетверте обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» влаштовує розіграш призів для полтавців, які своєчасно та в повному обсязі сплачували за отримані послуги з грудня 2011-го по травень 2012. Із щасливими володарями цінних подарунків спілкувалися наші журналісти.

17 травня 2012, 15:55

Педагоги згадували про жінок у Великій Вітчизняній

У приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського відбулася краєзнавча конференція «Осмислення жіночого досвіду у військовий час». У заході взяли участь юні пошуковці з усієї Полтавщини. Діти упродовж навчального року готували свої дослідження, присвячені участі жінок у Великій Вітчизняній війні.

17 травня 2012, 15:59

У Полтаві відкрили меморіальну дошку російському військовому діячеві Івану Паскевичу

Полтавський край славен не тільки відомими подіями, які перевертали хід історії, а й особистостями, які її вершили. Серед останніх – і видатний російський військовий діяч, генерал-фельдмаршал Іван Паскевич. Через 230 років після його народження у рідному місті полководця – Полтаві – відкрили меморіальну дошку та презентували виставку «Іван Паскевич. Погляд крізь століття».

17 травня 2012, 16:00

Полтавщину відвідала Наталія Королевська

Нова команда, громадянський контроль, реалізація програми «Нова економіка – нова країна» – про це під час свого візиту на Полтавщину говорила лідер партії «Україна – Вперед» Наталія Королевська. Політик побувала у Полтавському конструкторському бюро «Аерокоптер», відкрила у Полтаві громадську приймальню своєї партії, а також зустрілася із виборцями. Про головні положення програми Наталії Королевської, а також її пропозиції щодо зміни економічної ситуації в країні – у наступному сюжеті.

17 травня 2012, 16:01

У їх роботі із 1 червня відбудуться суттєві зміни

Мова – про діяльність митниці. Саме із початком літа працівники цієї служби працюватимуть за новим митним кодексом. Говорять: він відповідає вимогам сьогодення і актуальний якраз до проведення чемпіонату Євро-2012. Що і для кого спростили – знають наші журналісти.

17 травня 2012, 16:04

Кожен про своє, профільне та наболіле, і швидше до сесії

У стінах обласної ради – нині аж надто гаряче. Депутати-обласники згідно із графіком засідань «підтягують хвости» – готуються до сесії. Кожна із понад 10-ти профільних комісій розглядають свої питання чи-то вносять зміни до діючих програм і документів. На зібраннях побували й наші знімальні групи.

17 травня 2012, 16:05

У Полтаві косять траву, але косять не правильно

Такої думки дотримуються деякі полтавці. Вони переконані, що з таким косінням наше місто скоро повністю заросте амброзією. Як же потрібно косити траву – спробували дізнатись наші журналісти.

17 травня 2012, 16:07

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію