Архів новин за 17.04.2012

Полтава – перший пункт зупинки дитячих письменників, номінованих на премію «Великий їжак»

Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного збагатила свій фонд черговими доробками українських авторів. Книги для закладу подарували дитячі письменники, фіналісти літературної премії «Великий їжак». Полтавська читальня стала першим містом у рамках всеукраїнських письменницьких турів.

17 квітня 2012, 17:03

Великодні свята – з поножовщиною та погонею зі стріляниною

Такий урожай працівників міліції та МНС в період з 13 по 16 квітня. Деталі іншої сторони медалі пасхальних свят – в сюжеті Віталія Артамонова.

17 квітня 2012, 17:05

До річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні Студія «Місто» започатковує серію сюжетів про її героїв – ветеранів

Зворушливі та драматичні історії з життя колишніх фронтовиків відтепер стануть традиційними на нашому каналі. Перший сюжет – про полтавку Тамару Гуржій, яка у віці 16 років потрапила на фронт, за часи війни пройшла пів-Європи та врешті-решт почула заповітне слово «Перемога!». Про війну та людську долю в ній – у наступному сюжеті.

17 квітня 2012, 17:05

На Полтавщині продовжують примножувати зелені скарби

Лісництва області з приходом тепла почали роботи по висаджуванню лісових культур. Найбільш поширені серед них – сосна звичайна, дуб червоний, береза. Процес висадки бачили наші кореспонденти.

17 квітня 2012, 17:07

Сьогодні у Полтаві розпочали робити масові щеплення тварин від сказу

Для зручності господарів та їх улюбленців мобільні ветеринарні пункти діятимуть у всіх районах міста. Перші на черзі – тваринки Октябрського та Ленінського.

17 квітня 2012, 17:13

Справжні сусідські війни точаться у Полтаві по вулиці Чапаєва

Тут дві сім'ї не можуть поділити комунальну територію, вважаючи її своєю власністю. Справа вже навіть дійшла до суду. Подробиці знає Віталій Артамонов.

17 квітня 2012, 17:14

Занедбані підземні переходи – явище, вже майже звичне для Полтави

Продовжуючи досліджувати підземки міста, наші кореспонденти виявили: у більшості переходів відсутні елементарно-необхідні атрибути для комфортного пересування: урни для сміття та засоби освітлення.

17 квітня 2012, 17:18