Архів новин за 6.03.2012

Будьте Здорові 1

6 березня 2012, 06:14

Вихованці школи-інтернату №2 імені Надії Крупської мали можливість потрапити у справжню оранжерею

Святковий вечір «Бал квітів» організував Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

6 березня 2012, 17:08

У ТЦ «Злато місто» – виставка-продаж цукрових квітів та їстівних листівок

Якщо ви і досі не визначилися, що краще подарувати на 8 брезня – квіти чи солодощі, відповідь знайдете у торговому центрі «Злато місто». Цукрові квіти та їстівні листівки до жіночого свята презентувала корпорація «Алея смаку». Які ще шедеври кулінарного мистецтва можна придбати на виставці-продажу від найкращих кондитерів міста, знає Альона В'язнікова.

6 березня 2012, 17:10

У Полтаві почали вітати жінок з першим весняним святом – 8 березня

Квіти та нагороди знайшли цими днями не одну володарку, а привітання з Міжнародним жіночим днем на адресу прекрасної половини людства лунають звідусіль. На заходах, присвячених жіноцтва, були і ми.

6 березня 2012, 17:13

В Полтавському університеті економіки й торгівлі обирали «Міс університету»

В Полтавському університеті економіки і торгівлі вже стало доброю традицією напередодні Міжнародного жіночого дня влаштовувати конкурс «Міс університету». Не став винятком і цей рік. Студентки вишу змагалися не лише в красі, а й дивували глядачів своїми творчими здібностями. Хто цього року здобув почесне звання «Міс університету-2012» – знають наші кореспонденти.

6 березня 2012, 17:22

Вони прагнуть змінити лінію полтавського горизонту

Студенти архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету своїми бакалаврськими проектами намагались здивувати представників Національної спілки архітекторів України та отримати дипломи. Як це було – бачили наші журналісти.

6 березня 2012, 17:25

Українці не платять за послуги житлово-комунального господарства

Заборгованість по країні нині складає більше 12-ти млрд.грн. Такі дані наводить державна служба статистики. Кому, скільки і чому не доплачують полтавці, намагалася розібратися Крістіна Криженко.

6 березня 2012, 17:28

У Карлівці два чоловіка намагалися поцупити мідний дріт на суму майже 13 тисяч гривень

У місті Карлівка Полтавської області співробітники сектору карного розшуку лінійного відділу на станції «Полтава» затримали двох крадіїв, які намагалися збути поцуплений з підприємства мідний дріт на суму майже 13 тисяч гривень. Діяли зловмисники окремо, але покарання тепер очікує на обох.

6 березня 2012, 17:42

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію