Архів новин за 5.03.2012

Національний банк України вирішив залучати дітей до малювання

Установа зініціювала Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Національний банк майбутнього». Про його умови дізнавались наші журналісти.

5 березня 2012, 17:12

І годівнички робимо, і про стареньких не забуваємо, і малечі концерти влаштовуємо

Так на початку весни заявляє про себе 18-та загальноосвітня школа, яка має статус громадсько-активної. Вже 10-й рік поспіль з 1 березня тут проводиться весняний тиждень добра. В його рамках сьогодні провели День дитини.

5 березня 2012, 17:13

Із початку тижня на адресу представниць прекрасної статі починають надходити привітання із 8-м березня

У стінах облдержадміністрації поїли чаєм із цукерками і вітали зі святом дружин і матерів загиблих воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів.

5 березня 2012, 17:14

15 березня у Кам’янці-Подільському відбудеться Громадянський форум «Нові лідери - нова країна»

Його мета - громадський контроль над владою та реальний вплив на політичний процес. Таке рішення було ухвалено під час зустрічі представників Всеукраїнських громадських організацій на острові Хортиця у Запоріжжі. Участь у заході взяла і лідер УСДП, Народний депутат України Наталія Королевська.

5 березня 2012, 17:15

Кількість людей, які шукають роботу у Полтаві, зростає

За останні два місяці чисельність населення, що звернулось до центру зайнятості у Полтаві, дорівнює минулорічному рівню, але фахівці відзначають тендецію до збільшення. Чи слід очікувати у Полтаві на бум безробітних – дізнавались наші журналісти.

5 березня 2012, 17:37

На відрізку дороги поблизу села Гожули з дороги злетіла вантажівка «Вольво»

Водій не зумів втримати вантажне авто на слизькій дорозі, і причеп, в якому було більше 10 тон вантажу, злетів з дороги.

5 березня 2012, 17:39

У Полтаві подорожчав проїзд у тролейбусах

Полтавська влада зробила своєрідний подарунок до 8 березня не тільки полтавкам, але й представникам сильної статі – з 3 березня вартість проїзду у тролейбусах зріс до однієї гривні 25 копійок, а в автобусах комунальної форми власності – до гривні сімдесяти п'яти. Таке рішення виконавчий комітет Полтавської міської ради прийняв ще 22 лютого. Альона В'язнікова з подробицями – далі.

5 березня 2012, 18:01

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію