Архів новин за 26.03.2012

У третій декаді березня світова спільнота відзначає Міжнародний день людини з синдромом Дауна

На рівні розвинутих європейських країн він відзначається проведенням ряду заходів. У Полтаві ж заклади, які спеціалізуються на вихованні таких особливих діток, продовжують робити головне – адаптувати і навчати їх жити у сучасному суспільстві.

26 березня 2012, 16:59

Камерний оркестр Полтавської філармонії концертом відзначив Всесвітній день поезії

У Краєзнавчому музеї цими днями шанувальники якісної музики мали змогу послухати виступ камерного оркестру Полтавської обласної філармонії. Його артисти до Всесвітнього дня поезії підготували концерт під назвою «Поезія Господа – дар і покликання». Долучилися до прекрасного і наші журналісти.

26 березня 2012, 17:01

«Якщо ви не йдете на флюорографію, то флюорографія прийде до вас»

Саме за таким принципом у Всесвітній день боротьби із туберкульозом діяли у Полтаві. Чи знайшлися охочі перевірити стан своїх легенів на флюорографі прямо в центрі міста, дивіться у наступному сюжеті.

26 березня 2012, 17:02

Було лячно, моторошно, але на всі 100% повчально

Саме така реакція школярів кременчуцьких шкіл на продемонстрований міліцією профілактичний фільм про наркозалежних. Що ж такого побачили діти, знає Віталій Артамонов.

26 березня 2012, 17:03

В районах Полтавської області горить трава

Пожежники говорять: часто намагання прибрати територію закінчується бідою, хоч і починається, здавалося б, із дрібниць – підпалу сухої трави.

26 березня 2012, 17:04

Населення Полтавщини стане більш обізнаним

Так вирішили редактори комунальних друкованих ЗМІ, які зібралися в рамках проведення спеціального семінару. На ньому запланували збільшити кількість рубрик, присвячених питанням соціального захисту населення, пенсійного забезпечення та зайнятості населення.

26 березня 2012, 17:05

Підземні переходи в Полтаві – безпечний перехід вулиці, чи портал у інший світ?

«Підземки» у нашому місті після зими мають аж занадто занедбаний вигляд. Чого не вистачає міським переходам та хто має відповідати за їх ремонт – дивіться далі.

26 березня 2012, 17:07

У Полтаві продовжують зникати каналізаційні люки

Ям на дорозі стає все більше. І пов'язано це не лише з незадовільним станом дорожнього покриття – в Полтаві зростає кількість крадіжок каналізаційних люків. Кришок біля своїх будинків не дорахувались і мешканці вулиці Сковороди.

26 березня 2012, 17:08

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію