Архів новин за 24.03.2012

В Полтаві згадували постать українського композитора Максима Березовського

Український композитор Максим Березовський був малознаним за життя, та й після своєї смерті залишив чимало таємниць. Цими днями у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського відбувся захід, присвячений 235-річниці з дня смерті митця.

24 березня 2012, 13:18

Сьогодні своє професійне свято відзначають фтизіатри

Вони першими виявлять хворобу, вони весь шлях до одужання хворого проходять разом з ним, вони піддають своє життя ризику, постійно стикаючись з хворобою, яку не так давно навчились лікувати. Вони – фтизіатри, лікарі, які лікують туберкульоз і які сьогодні відзначають своє професійне свято.

24 березня 2012, 13:19

Наприкінці зими – на початку весни більшість людей відчуває нестачу вітамінів

Запаси останніх в організмі вичерпуються, і саме навесні людський організм про це нагадує. Як правильно поповнити його найнеобхіднішими мікроелементами – в нашому наступному сюжеті.

24 березня 2012, 13:21

Глютамат натрію та таурин тепер не сховати

В державному підприємстві «Полтавастандартметрологія» з'явилося нове обладнання, що дозволяє виявляти ці харчові добавки. Ще раз про глютамат натрію та таурин, небезпеку, яку вони в собі несуть, та про те, наскільки важко їх виявляти, - Віталій Артамонов далі.

24 березня 2012, 13:22

Премія, започаткована Ковалівським сільським головою, знайшла перших переможців

5 тисяч гривень на навчальний рік. Призовий фонд саме із такою сумою започаткували у Ковалівській сільській раді. Ці кошти – премія Ковалівського сільського голови за досягнення у вивченні історії, української мови та літератури. Перше урочисте нагородження вихованців Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості бачила наша знімальна група.

24 березня 2012, 13:26

Одне із питань працевлаштування молоді – самозайнятість

В цьому переконані організатори проекту «Школа з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Уже третій рік поспіль усі охочі відкрити власну справу мають змогу долучитися до участі у ньому. Секрети виховання молодих бізнесменів знають наші журналісти.

24 березня 2012, 13:27

Цими днями Полтавщину відвідали гості із Санкт-Петербурга

Члени делегації Законодавчих зборів Ленінградської області підписали Угоду про співпрацю із Полтавською областю та поділилися враженнями від відвідин нашого регіону із журналістами.

24 березня 2012, 13:29

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію