Архів новин за 17.03.2012

У Галереї мистецтв презентували приватну колекцію японських ляльок

Цікава і загадкова для європейського народу й культура Сходу. Познайомити полтавців з традиціями Країни сонця, що сходить, вирішив Олексій Нужний, який у Галереї мистецтв представив свою колекцію японських ляльок.

17 березня 2012, 13:51

У музеї Котляревського відкрилася виставка живопису Тетяни Кобзар

Полтавський літературно-меморіальний музей Івана Котляревського приймав поважних гостей. Експозицію своїх робіт представила спадкоємиця відомих полтавських поміщиків Гудим-Левковичів Тетяна Кобзар. Живопис народної мисткині бачили і наші журналісти.

17 березня 2012, 13:53

В Полтаві взялися омолоджувати середній вік працівників туристичної інфраструктури

Статистичні дані свідчать, що середній вік екскурсоводів на Полтавщині становить 40-45 років. Це вважають фахівці нагальною проблемою в області. Взялися вирішити її у Полтавському університеті економіки і торгівлі, почали із засідання круглого столу «Студентський потенціал у реалізації обласної програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки».

17 березня 2012, 13:55

Чотири кримінальних справи за минулий рік

І це – лише у категорії фіктивного підприємництва. Суми збитків обраховуються десятками мільйонів гривень. Такі дані наводять фахівці податкової міліції, які на території області ведуть боротьбу із фіктивними підприємствами і так званими «конвертаційними» центрами.

17 березня 2012, 13:56

Про ефективну школу із точки зору правових основ трудової діяльності самих викладачів говорили на обласному семінарі

Які гострі питання виникають в означеній сфері – в нашому наступному сюжеті.

17 березня 2012, 13:57

90% учнів міста подали заявки на проходження зовнішнього незалежного оцінювання

Три місяці залишається до початку зовнішнього незалежного оцінювання. 20 лютого завершилась реєстрація учасників на цьогорічне тестування. Скільки полтавських школярів подали заявки на його проходження і які новинки на них очікують – знають наші журналісти.

17 березня 2012, 13:57

На Полтавському автоагрегатному заводі продовжують вводити інновації в науково-виробничий процес роботи

У році поточному планують ввести на ринок (в тому числі – і країн СНД) близько 20-ти нових виробів. Як продукція заводу апробовується в максимально наближених до реальності умовах – розкажують наші журналісти.

17 березня 2012, 13:58

18 березня в Україні своє професійне свято відзначатимуть працівники ЖКГ і побутового обслуговування населення

А комунальне господарство просто неможливо уявити без сфери теплопостачання. Як відзначали своє професійне свято працівники комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», бачили наші журналісти.

17 березня 2012, 13:59

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію