Архів новин за 13.03.2012

У Полтаві відкрилася фотовиставка Сергія Міненка

Полтавська обласна організація Національної спілки фотохудожників України презентувала експозицію робіт Сергія Міненка. Виставку присвятили до Дня народження митця, та фотограф побачити у такому вигляді зібрання своїх робіт не зможе – 21 лютого Сергій Міненко пішов з життя.

13 березня 2012, 16:56

На виставці-ярмарці у «Листопаді» презентують книги в допомогу абітурієнтам

Познайомитися із книгами українських видавництв на першому поверсі і визначитися із майбутньою професію – на другому. Таку можливість нині мають всі полтавці та гості міста, які виявлять бажання відвідати традиційні виставки «Книжкова весна на Полтавщині» та «Абітурієнт-2012» у Палаці дозвілля «Листопад».

13 березня 2012, 16:59

Поляки навчають полтавських панянок, які проживають в селі, вести власний бізнес в себе вдома

Досвідом створення так званих «зелених осель» у Полтавській державній аграрній академії ділилися представники Краківського аграрного університету на навчально-практичному семінарі «Підприємництво жінок у сільській місцевості України».

13 березня 2012, 17:01

Стукайте, і вам відчинять

Пенсіонерка з Семенівки на особистому прийомі у начальника Полтавської міліції Едуарда Федосова заявила про зникнення з господарства десяти качок. Деталі розслідування цієї справи знають наші журналісти.

13 березня 2012, 17:03

Більше 100 мільйонів гривень за 2 роки

Саме таку суму незаконно отримали 11 суб'єктів господарювання, які входили до складу міжрегіонального конвертаційного центру. Нині проти них порушена кримінальна справа.

13 березня 2012, 17:04

У Полтаві в рамках засідання «круглого столу» говорили про ринок землі

Фахівці агроекологічного сектору однозначно «проти» відповідного законопроекту, тож у рамках дискусії наголошували на оренді, а не продажу землі, акцентуючи увагу на гідній вартості українських чорноземів.

13 березня 2012, 17:05

У будинку по вулиці Маршала Конєва, 7 ліфт не працює із червня минулого року

Рівно за місяць – за тією ж адресою. 13 лютого нашим журналістам міська влада пообіцяла, що непрацюючі ліфти по вулиці Маршала Конєва, 7 упродовж місяця... запрацюють. Термін сплив, ліфти і досі не працюють. Люди у відчаї збираються подавати до суду та навіть писати Президенту.

13 березня 2012, 17:06

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію