Архів новин за 1.03.2012

Сьогодні свято у вусо-лапо-хвостатих

Світова спільнота 1 березня відзначає Міжнародний день котів. Не оминули увагою цю подію і полтавські освітяни. У навчально-виховному комплексі інтернатного типу у кожній групі пройшов свій захід на котячу тематику.

1 березня 2012, 17:23

Дослідники творчості Гоголя та Шевченка заперечують, що ці дві видатні постаті були знайомі особисто

Але тільки не прозаїк та публіцист Рената Смирнова: у музеї імені Котляревського вона представила виставкову експозицію, яка доводить протилежне.

1 березня 2012, 17:24

Відомий хореограф Амадор Лопес сьогодні оцінював таланти танцюристів з обласних шкіл-інтернатів

Відомий за численними телешоу танцюрист та хореограф очолив жюрі обласного конкурсу танцю, організованого міліцією, а потім влаштував майстер-клас для його учасників.

1 березня 2012, 17:25

Підсумки роботи за 2011 рік підбив Державний архів Полтавської області

На підсумковій колегії, що пройшла сьогодні, представники обласної влади разом з працівниками установи обговорили виконання минулорічних завдань архіву та поставили нові цілі на рік поточний.

1 березня 2012, 17:29

Повіні немає, але до неї слід належно підготуватися

Весну цього року називають нескладною, станом на сьогодні надзвичайних ситуацій, пов'язаних із повінню, не очікують. Однак обласники говорять – готовими потрібно бути вже зараз. Про це зокрема говорили в облдержадміністрації на засіданні комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

1 березня 2012, 17:30

Комунальники не можуть впоратися зі снігом, кригою та водою на ринку «Мотель»

За календарем цього дня настала весна. І хоча дійсно 1 березня порадувало полтавців сонечком, зима і досі панує у місті, а наслідки снігопаду продовжують дратувати мешканців. Ситуацію «не пройти, не проїхати» на власні очі бачили наші кореспонденти та всі, хто робить покупки на ринку «Мотель».

1 березня 2012, 17:30

У Козельщині 14-річний учень, аби не йти на заняття, вирішив замінувати школу

Звісно, не по-справжньому, але телефонний дзвінок все-таки зробив. Тепер за таке хуліганство відповідатиме не тільки жартівник, а й його батьки.

1 березня 2012, 18:02

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію