Архів новин за 29.02.2012

Сьогодні – перше і єдине на чотири роки 29 лютого

Один раз на чотири роки в останній місяць зими людство у своїх календарях бачить так зване «зайве» число. 29 лютого – вдалий чи нещасливий день? Про нього існують легенди та забобони. Як полтавці ставляться до високосного року, дізнавалися наші кореспонденти.

29 лютого 2012, 18:14

Виписуєш газету – отримай призи

Обласне видання «Зоря Полтавщини» за підсумками вікторини, що влаштовувало серед свої передплатників, роздавало подарунки. Що отримали найвідданіші поціновувачі газети – знають наші журналісти.

29 лютого 2012, 18:16

У Полтаві продовжують розвиватися телевізійні технології

На цифровому телебаченні фахівці зупинятися не планують. Уже в квітні компанія «ВОЛЯ» у Полтаві запропонує найсучаснішу на сьогодні телевізійну технологію - телебачення високої чіткості (HDTV).

29 лютого 2012, 18:17

Правоохоронці викрили цех, який впродовж року реалізовував продукти харчування без будь-яких документів

Риба копчена, риба сушена, риба солена та в'ялена. А на додачу – цілий спектр м'ясної продукції. Все це виготовлялось на одному з цехів у Полтаві та реалізовувалось на місцевих ринках. Проблема лише в тому, що дозволів на ведення подібного бізнесу підприємець не мав.

29 лютого 2012, 18:19

За статистикою лише 20% українців під час свого робочого дня мають час на обід

Найчастіше люди залишаються без обіду через напружений графік. Чи встигають пообідати полтавці та чи законна відсутність часу на обід – знає Віталій Артамонов.

29 лютого 2012, 18:21

На Полтавщині порушується конституційне право населення на безкоштовну освіту

Так вирішили члени Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. Саме обговорення проблемних питань та стану освіти в Полтавській області стало головною темою засідання круглого столу, ініційованого Громадською радою.

29 лютого 2012, 18:22

Основні завдання на 2012 – протитуберкульозний диспансер і перинатальний центр

І одразу по закінченню сесії – про основні напрямки роботи в області і те, що потрібно зробити до кінця року. У піроритеті крім вирішення питань по 2-м медзакладам – розвиток галузі тваринництва. Про це розповів на брифінгу губернатор області Олександр Удовіченко.

29 лютого 2012, 18:23

У додатковий день високосного року депутати-обласники зустрілись на першій цьогорічній сесії

Гаряче, із дискусіями і лише одним неприйнятим рішенням із більш ніж 50-ти пройшла десята сесія облради 6-го скликання. Одні рішення приймали одразу одностайно, не заслуховуючи доповідачів, стосовно окремих програм – дискутували із сесійної зали. Про прийняті на сесії рішення, затверджені програми і виділені кошти розкаже Крістіна Криженко.

29 лютого 2012, 18:25

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію