Архів новин за 23.02.2012

Полтавець знімав ролики порнографічного характеру за участю дитини

Міні-студію чоловік розгорнув прямо на робочому місті. Але довго знущатися з дитини чоловіку не дали правоохоронці. Деталі цієї аморальної історії дізнавались наші журналісти.

23 лютого 2012, 17:34

У навчально-виховному комплексі №10 сьогодні сталася умовна пожежа

У навчально-виховному комплексі №10 сьогодні сталася пожежа. Принаймні, так могли вирішити перехожі, які бачили на подвір'ї закладу пожежну машину та рятувальників. Як все було насправді – знає Віталій Артамонов.

23 лютого 2012, 17:35

Після морозів у місті – нова напасть: бурульки на дахах, крига та слизька сніжна каша під ногами

Здається, негода цього року вирішила скалічити пів-Полтави: у травмпунктах міста останній тиждень що не день – аншлаг.

23 лютого 2012, 17:36

Сесія Київської райради не підтримала заяву опозиції про те, аби Парламент розглянув і прийняв Закон про імпічмент Президента

У Київській райраді не хочуть, аби у Верховній Раді розглянули і прийняли проект закону «Про порядок імпічменту Президента». Такий висновок можна зробити із того, що заяву опозиції райради з приводу означеного питання не захотіли підтримати і хоча б внести на порядок денний сесії депутатська більшість – «Совість України» і «Партія Регіонів».

23 лютого 2012, 17:38

Хто не встиг, той запізнився

Якщо видобувні підприємства Полтавщини до наступної сесії обласної ради не забезпечать активну соціальну підтримку територій, де ведуть свою господарську діяльність, вони ризикують залишитися без дозволів на роботу. Таку умову на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр поставили депутати-обласники.

23 лютого 2012, 17:41

Полтавська область – перша в державі за темпами економічного розвитку

А за загальними показниками розвитку наш регіон входить до п'ятірки найкращих. Про те, як втримати такий позитивний результат і що слід робити, аби його покращити, говорили сьогодні на спільному засіданні колегії при облдержадміністрації.

23 лютого 2012, 17:42

Цього дня – 23 лютого – у країнах пострадянського простору відзначають День захисника Вітчизни

І хоча в Україні це свято вже давно стало так званим неофіційним Днем чоловіків, про головних винуватців свята – ветеранів та військових – у Полтаві цього дня не забули.

23 лютого 2012, 17:55

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію