Архів новин за 22.02.2012

Побачити пленерний живопис відтепер можна у Художньому салоні

Упродовж тижня полтавці можуть відвідати виставку вихованців Малої академії мистецтв, а також долучитися до благодійної акції – кошти від продажу картин надійдуть до Центру реабілітації дітей-інвалідів.

22 лютого 2012, 17:15

У Полтаві продовжується обласний етап конкурсу «Вчитель року-2012»

Сьогодні на базі навчально-виховного комплексу №16 п'ять номінантів змагались у дисципліні «Фізична культура».

22 лютого 2012, 17:16

В ПУЕТі вперше пройшов новий фестиваль КВН

Проект «КВН майбутнього» не має відношення до жодної з існуючих ліг, але вже обіцяє стати традиційним.

22 лютого 2012, 17:17

У Полтавській ЗОШ №20 відкрився танцювальний клас

Учні Полтавської загальноосвітньої школи №20 імені Бориса Серги відтепер свої творчі здібності та хореографічні обдарування зможуть реалізовувати у новенькому сучасному приміщенні. На відкритті танцювального класу були і наші журналісти.

22 лютого 2012, 17:18

Різкої критики від журналістів удостоїлася Полтавська міська влада

Фахівців олівця і мікрофона обурила ситуація довкола «Полтавського вісника», який через тиск фактично опинився без головного редактора. Про це зокрема говорили делегати на засіданні 14-ї звітно-виборної конференції Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України, яка, до речі, отримала нового старого голову.

22 лютого 2012, 17:20

Приберуть більше за менший термін

Це про зміни до регіональної цільової програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин. Більше про це та інші профільні питання, винесені на розгляд наступної сесії облради, йшлось на засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

22 лютого 2012, 17:23

Представники обласної влади вітали захисників Вітчизни з їхнім святом

Упереддень Дня захисника Вітчизни в обласній державній адміністрації вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів. Крім словесних вітань ветеранам вручили цінні подарунки та вислухали пропозиції щодо покращення життя останніх.

22 лютого 2012, 17:25

Полтавський районний суд засудив Ковалівського сільського голову Юрія Бублика до трьох років обмеження волі

Три роки обмеження волі без права обіймати керівні посади – саме такий вирок виніс Полтавський районний суд у справі, яку розглядав проти Ковалівського сільського голови Юрія Бублика. Останній з таким рішенням абсолютно не згодний і говорить, що справа проти нього – це політичне замовлення. Представники прокуратури стверджують: ніякої політики – лише економіка. Деталі з'ясовували наші журналісти.

22 лютого 2012, 18:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію