Архів новин за 10.02.2012

11 лютого прийнято вважати Всесвітнім днем хворого

Цей день був встановлений 13 травня 1992 року Папою Іоанном Павлом ІІ. Присвячується він всім, хто хоч раз був в лікарні та власне лікарям, які докладають своїх зусиль для одужання хворого. Про лікарняні реалії у Полтаві – в наступному сюжеті.

10 лютого 2012, 17:12

15 лютого українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні цієї дати Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів зустріч воїнів-інтернаціоналістів та вихованців школи-інтернату №2 імені Надії Крупської.

10 лютого 2012, 17:14

В ПУЕТі – студентський конкурс

Полтавський університет економіки і торгівлі приймає у своїх стінах другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіки праці». Більше про проведення конкурсу та студентські роботи – далі у нашому сюжеті.

10 лютого 2012, 17:16

Написав на стіні – сплати штраф

У Полтаві міліціонери затримали підлітків, які займалися розфарбовуванням стін будинків. Чому таке робили – знає Віталій Артамонов.

10 лютого 2012, 17:19

Полтавські водії платити штрафи готові

Полтавцям не шкода заплатити штраф у 340 гривень, щоб під'їхати автомобілем максимально близько до потрібного місця: знак «зупинка заборонена» та те, що машина заважає руху іншого транспорту, дуже часто нікого не спиняє. Ситуацію на дорозі по вулиці Сковороди бачили наші кореспонденти.

10 лютого 2012, 17:20

У Київському районі міста вже почали працювати виборчі дільниці

Очільники останніх вже отримали необхідні документи і до 26 лютого – дня проведення виборів – будуть вирішувати організаційні моменти. До 20 лютого і самих виборців, які закріплені за 1-ою і 2-ою дільницями, запрошують їх відвідати, аби перевірити, чи є їхні прізвища у списках виборців.

10 лютого 2012, 17:22

Кожна багатодітна родина в області повинна бути проінформована про передбачені для неї пільги

Про це та про відповідальність за контроль за наданням пільг вчасно та в повному обсязі нагадали цього дня органам виконавчої влади на місцях члени міжвідомчої координаційної ради з гендерної політики та питань сім'ї при облдержадміністрації.

10 лютого 2012, 17:22

Теплим одягом, ковдрами, чаєм і продуктами харчування Студія «Місто» допомогла мобільним пунктам обігріву

Керуючись просто бажанням допомогти, колектив Студії «Місто» вирішив по-своєму зарадити безхатченкам: теплими речама, ковдрами, чаєм і продуктами харчування. Про допомогу не розказували, все продемонстрували власним прикладом.

10 лютого 2012, 17:25

Вперше за останні 10 років малозабезпечені в Полтаві залишились без гарячих обідів

Сильні цьогорічні морози, яких мало хто очікував, найбільше вдарили по найменш захищеним – безхатченкам. У той час, як благодійні і громадські організації закликають всіх допомагати нужденним хто чим може, місто, навпаки – фактично кидає їх напризволяще. У мінус 20 і більше вперше за останні 10 років категорія малозабезпечених верств населення залишилась без гарячих обідів. Двері їдалень, до яких звик ходити цей контингент, зачинилися – договори про співпрацю із ними не уклали.

10 лютого 2012, 17:27

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію