Архів новин за 9.11.2012

А в День української писемності у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка влаштували презентацію 10-ти томного зібрання творів Леоніда Бразова

У цьому виші письменник навчався лише один рік, втім спогадів про нього залишилося чимало. Усі вони знайшли своє відображення у його творах. Побували на презентації і наші журналісти.

9 листопада 2012, 16:37

У Миргороді завершила свою роботу Президія науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

, яка протягом трьох днів працювала над розробкою проекту нового стандарту підготовки спеціалістів та магістрів освітнього напряму «Економіка та підприємництво». Зійшлися на думці: український фахівець має бути таким, аби вільно почуватися як на вітчизняному ринку праці, так й в європейському та світовому просторі. Докладніше далі.

9 листопада 2012, 16:39

На засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ облради розглядали хід виконання регіональної програми «Питна вода Полтавщини»

У 2011-му останню недофінансували, а вже цьогоріч заплановані кошти мають на меті збільшити.

9 листопада 2012, 16:40

В області функціонує 26 інфекційних відділень, де є майже 750 інфекційних ліжок

На період можливих епідемічних ускладнень в осінньо-зимовий період передбачено додаткове розгортання ліжок і виділення авто для обслуговування інфекційних хворих. Більше про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ в області говорили на засіданні комісії питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичаних ситуацій.

9 листопада 2012, 16:42

Під вартою нині знаходиться непрацюючий, 57-річний мешканець Новосанжарщини

Правоохоронці відстежували його незаконну дільяльність по збуту наркотиків впродовж двох місяців. Детальніше – далі у випуску.

9 листопада 2012, 16:43

Полтавський слідчий ізолятор сьогодні відвідала спостережна комісія Київського району

Такі перевірки представники місцевого самоврядування проводять 2 рази на рік, а от співпрацюють з виконавчою службою протягом усього року. Про результати відвідування цієї установи розкажуть наші журналісти.

9 листопада 2012, 16:44

Королівський бал зі справжніми монархами, придворними дамами, блазнем та глашатим подарували полтавському глядачу артисти шоу-балету «Флеш»

Запальна хореографія та яскраві костюми учасників не залишили байдужими і нашу знімальну групу.

9 листопада 2012, 18:49

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію