Архів новин за 1.11.2012

Творчість – це назавжди

Про це знають і колишні вихованці дитячої студії образотворчого мистецтва «Соняшник». Тому, незважаючи на свої зовсім немистецькі професії, навчання, наявність дітей та родин, вони продовжують займатися улюбленою справою.

1 листопада 2012, 17:13

В області успішно стартував конкурс «Здорове життя – успіх буття»

Творча та небайдужа до проблем екології учнівська молодь з ентузіазмом виявила бажання взяти у ньому участь. Алкоголізм, наркоманія, забруднення навколишнього середовища знайшли своє місце у роботах учасників. Свої проекти юні екологи захищали у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара.

1 листопада 2012, 17:14

Про грип та ГРВІ говорили у Полтаві на засіданні круглого столу

Епідемії грипу та підвищеного рівня захворювань на ГРВІ на території області нині немає, втім, саме ці два захворювання обрали за тему засідання круглого столу. Вже традиційно нагадали про необхідність профілактики і щеплень як серед дорослого, так і дитячого населення.

1 листопада 2012, 17:15

Чимало полтавських пенсіонерів нині вчиться в університетах та опановують комп'ютер

Крім того, проект «Батьки і діти. Взаємна підтримка та обмін досвідом» передбачає спілкування безпосередніх носіїв історії, які пережили найтрагічніші часи історії 20 століття, із молодим поколінням.

1 листопада 2012, 17:17

У Полтаві стартував третій сезон проекту

Мова – не про ток-шоу чи серіал, а про «Школу успішного працівника». Цього разу бажаючих виявилось більше, ніж вакантних місць, тож серед 70-ти претендентів обрали 50. Чого вони очікують від школи і що, у свою чергу, їм обіцяє проект – знає Крістіна Криженко.

1 листопада 2012, 17:18

Туристичній Полтавщині бути!

Так стверджують в облдержадміністрації. Нині наша область інтенсивно розвиває піший, водний, велотуризм та ресторанний бізнес. А полтавський університет економіки і торгівлі готує відповідних спеціалість. Справа за малим – заохотити туристів.

1 листопада 2012, 17:22

Хліб на Полтавщині не подорожчає, а цукор може навіть трохи впасти у ціні

Такий втішний прогноз для споживачів сільгосппродукції пролунав сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

1 листопада 2012, 17:57

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію