Архів новин за 8.10.2012

Засоби від осінньої депресії: як боротися з поганим настроєм восени

Похмура погода, відсутність сонця, прохолодні вечори – найтиповіші ознаки осені. Дуже часто вони навіюють на людей поганий настрій, низьку працездатність та інші негативні прояви. Дехто називає це осінньою депресією. Психологи ж радять не зважати на мінливості погоди та покращувати свій настрій самотужки. Якими методами, знають наші журналісти.

8 жовтня 2012, 16:57

Українці найкраще вміють створювати малі кулькові скульптури

Такому мистецтву у нас років 15-20, запевняють його майстри, а ось у сусідній Росії воно відоме та шановане набагато більше. Там із повітряних кольорових куль плетуть скульптури і навіть одяг. Серед 19 команд з усього світу збірна України виборола на 13-му Міжнародному фестивалі повітряних кульок в одній з номінацій перше місце. Днями полтавські представники української команди «Кулька з перцем» повернулися з фестивалю. Що таке аеродизайн і з чим його ось вже більше десяти років «їдять» в Україні, знають Інна Безугла та Максим Мовсесян.

8 жовтня 2012, 16:59

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

8 жовтня 2012, 16:59

8 жовтня в Україні святкується День юриста

Принагідно до свята у школах Полтави влаштовується місячник правової освіти та правового виховання. Для учнів 17-ої гімназії цього дня провели профілактичну бесіду з приводу адміністративних правопорушень.

8 жовтня 2012, 17:00

Полтаву у неділю відвідали Наталія Королевська та Андрій Шевченко

Зустріч із освітянами, прес-конференція, відвідини дитячої обласної лікарні, презентація книги і передвиборчої програми партії «Україна-Вперед!» під назвою «Нова економіка – нова країна». Недільний візит Наталії Королевської та Андрія Шевченка був насичений. Супроводжувала гостей і наша знімальна група.

8 жовтня 2012, 17:02

В Україні створять міжнародну систему обміну інформацією про податкові злочини

Створення міжнародної системи обміну інформацією про податкові злочини – одне із завдань засідання Координаційної ради керівників органів податкових розслідувань держав-учасниць. Останнє цьогоріч провели в Одесі.

8 жовтня 2012, 17:03

За викуп у 10 тисяч американських доларів в кайданах тримали 30-ти річного громадянина Сирії

Заручник у кайданах 8 діб без їжі і з численними синцями – це не епізод із фільму, а реалії із життя 30-ти річного громадянина Сирії. У прямому сенсі слова із нього «вибивали» десять тисяч американських доларів. Подробиці – далі у сюжеті.

8 жовтня 2012, 17:07

Опалювальний сезон цьогоріч розпочнеться у п'ятницю, 12-го жовтня

Тепло до будинків будуть подавати поетапно, традиційно починаючи із соціальної сфери – шкіл, садочків і лікарень. Про це зранку говорили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

8 жовтня 2012, 17:09

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію