Архів новин за 4.01.2012

Доки одні тільки дискутують, у РАЦСах міста вже напевне знають, якими іменами у 2011 році батьки найчастіше називали свою малечу

Перша новина – жіноче ім'я Анастасія, яке лідирувало у Полтаві понад п'ять років, почало здавати позиції. Хто нині очолює п'єдестал найпопулярніших імен дівчат та хлопчиків – дізнавались наші журналісти.

4 січня 2012, 17:09

Про культуру різномаїття дискутували сьогодні старшокласники на обласному турнірі «Дебати-2012»

Більше про сам захід і те, що здобули фанати дебатів за час своєї участі у цій інтелектуальній грі розкажуть наші журналісти.

4 січня 2012, 17:12

Поки дорослі натхненно працюють після свят, діти продовжуюють відпочивати на канікулах

А щоб їм було ще цікавіше і святковий настрій протримався довше, малеча відвідує новорічні ранки. Сучасну «Новорічну історію» у Палаці дитячої та юнацької творчості бачили і наші журналісти.

4 січня 2012, 17:14

Інтернет-магазини завойовують ринок

За даними статистики українці в 2011 році збільшили рівень своїх покупок через всесвітню мережу на третину. І ця цифра має постійну тенденцію до збільшення. Про переваги та небезпеки інтернет-ринку - дивіться далі.

4 січня 2012, 17:16

Тарифи підвищують, а люди продовжують нарікати на неякісні послуги комунальників

Невикошена трава та неприбране листя - саме такий вид відкривається з вікон жителів будинку по вулиці Фрунзе 128. Мешканці говорять: двірники їх дім просте не обслуговують. У ситуації розібратися спробували наші журналісти.

4 січня 2012, 17:26

28 грудня на засіданні Полтавського міськвиконкому одноголосно затвердили нові тарифи на утримання будинків та прилеглої території

Із 1 січня відповідно до рішення за «комуналку» полтавці повинні будуть сплачувати в 2, а подекуди і майже в 4 рази більше. Причини та доцільність підняття «комунальних» тарифів зараз перевіряє Полтавське обласне теруправління антимонопольного комітету України.

4 січня 2012, 17:27

З 1 січня поточного року вступив в силу пункт Постанови Кабміну, що передбачає обов'язкове обладнання платних парковок у містах України паркоматами

В іншому випадку – вони опиняються поза законом. Де і чи встановлені паркомати у Полтаві - сьогодні вишукували наші кореспонденти. З'ясували - їх немає - а гроші за парковку у місті продовжують збирати.

4 січня 2012, 17:46

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію