Архів новин за 3.01.2012

Новий рік вже наступив, а дива не закінчуються

Спеціально для тих, хто не встиг загадати бажання під бій курантів Всесвіт дає ще один шанс. В ніч на 4 січня замовити собі щастя можна буде 40 разів на годину, саме з такою частотою з неба будуть падати зірки. Детальніше про перший у 2012 році метеоритний дощ дивіться у наступному сюжеті.

3 січня 2012, 16:35

Новий рік на Полтавщині пройшов без правопорушень на вулицях але з сімейними сварками, пожежами та ураженням електричним струмом

Які наслідки потягнула зустріч Нового 2012 року для окремих громадян та для кого він з самого початку видався нещасливим - знають наші журналісти.

3 січня 2012, 16:37

У цих медиків – своя статистика

Мова про лікарів станції швидкої медичної допомоги, які у Новорічну ніч лікували переповнені шлунки, замазували синці і заспокоювали серце. Про медичну складову Полтави-новорічної – далі у випуску.

3 січня 2012, 16:39

Щаслива сімка розпочала історію нового 2012 року

Саме стільки дітей народилося у перший день року у міському пологовому будинку. Перші 6 хлопчиків і остання – дівчинка. І новоспечені мами і немовлята, говорять лікарі, почувать себе чудово. Вітання із поповненням у родині приймали і від нашої знімальної групи.

3 січня 2012, 16:41

Другого січня у Полтаві на Театральній площі малечі роздавали солодкі подарунки

Відпочатку організатор такого дійства – фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» планував вручити їх понад двомстам дітям, які нині перебувають на лікування у міській дитячій лікарні. Втім, через відсутність дозволу міського голови, а саме відповіді на офіційного листа, вхід представникам фонду «Полтавська родина» до лікувального закладу просто заборонили.

3 січня 2012, 16:59

З 1 січня цього року набрав чинності Закон України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності

Для тих платників податків, які хочуть перейти на спрощений варіант необхідно поквапитися – заяви у податкових згідно чинного законодавства прийматимуть до 25 січня. Детальніше про нову форму звітності та перехід на спрощене оподаткування дивіться у сюжеті.

3 січня 2012, 18:04

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію