Архів новин за 19.01.2012

Полтавщина готується до відзначення 150-річниці від Дня народження Володимира Вернадського

Заходи, які пройдуть в області до цієї річниці, обговорювали сьогодні на робочій зустрічі у голови обласної ради Івана Момота.

19 січня 2012, 17:32

Правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке пів-року діяло у Кременчуці

Його учасники заробляли на життя грабежами та розбоєм і за час своєї діяльності пограбували щонайменше 10 людей.

19 січня 2012, 17:33

З початку цього року ще 43 призовники з Полтавщини будуть служити за контрактом

Термін такої служби кожен обрав різний: від 3 до 5 років. Про тих, хто вирішив обрати для себе професію «військовий», більше знає Віталій Артамонов.

19 січня 2012, 17:34

Без неї не обходиться жоден святковий стіл

Мова – про рослинну олію. Які наразі існують основні вимоги до цього продукту, про види та поради фахівці у виборі олії – далі у випуску.

19 січня 2012, 17:43

В Україні на початку січня набула чинності постанова Кабміну про затвердження переліку платних послуг на перевезення тварин

Скільки коштує ветеринарний паспорт та свідоцтво на переміщення тварини та про що ще слід подбати, якщо у відпустку ви вирішили поїхати зі своїм улюбленцем, дізнаєтеся із наступного матеріалу.

19 січня 2012, 17:49

Сьогодні відзначається третє свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреще

Традиційно 19 січня прийнято освячувати воду, яка після обряду набуває цілющих властивостей. Вже два роки поспіль урочиста процесія освячення води відбувається і на першому водозаборі комунального підприємства «Полтававодоканал». Бачив все і Віталій Артамонов.

19 січня 2012, 17:56

У Полтаві непроста ситуація з ліфтами

Так, за даними прес-служби міської ради, наразі в місті не працює 23 ліфта, а от в обласному управлінні Держгірпромнагляду у Полтавській області таких нарахували 57. Щодня до диспетчерської служби міськвиконкому «1580» надходить по одній-дві скарги на непрацюючі ліфти, а деякі мешканці, кажуть вони самі, звертаються не по одному разу. Як, наприклад, мешканці 9-типоверхівки по вулиці Фрунзе, 44.

19 січня 2012, 18:02

Полтавський МВК скасував рішення про підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України порушило справу за ознаками антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування з боку Полтавського міськвиконкому. Комітет рекомендував в 10-денний термін скасувати рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради стосовно збільшення тарифів на квартплату та зобов’язав виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснити розрахунки тарифів в економічно обґрунтованому розмірі. Далі – у нашому сюжеті.

19 січня 2012, 18:11

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію