Архів новин за 18.01.2012

Православні віряни 18 січня відзначають другий Святвечір, або голодну кутю

За день до великого свята – Хрещення Господнього – прийнято дотримуватись посту. Крім цього, ввечері вже починається освячення води особливим чином. Що це значить, знає Крістіна Криженко.

18 січня 2012, 16:42

У Полтавському районі вирішили – свята іще не завершились

І на підтвердження цієї тези тутешній центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влаштував справжнє свято для малечі, яку відносять до категорії пільговиків.

18 січня 2012, 16:43

В обласній бібліотеці свої роботи вже вдев'яносте представив полтавський митець Володимир Кривий

Разом з картинами він презентував і книгу «Живопис» – своєрідний каталог найкращих робіт автора.

18 січня 2012, 16:54

22 січня відзначатиметься День соборності України

До цієї дати традиційно приурочена маса заходів. Виставка, присвячена подіям, які стали основою для свята, цього дня відкрилась в облдержадміністрації. Стенди на тему Української революції бачила і наша знімальна група.

18 січня 2012, 16:56

За 16 років у Полтавській області в 10 разів знизився рівень загального виробничого травматизму

Така статистика у територіального управління Держгірпромнагляду в нашій області. Про інші підсумки роботи теруправління за рік, що минув, журналістам розповів начальник структури Сергій Щербак.

18 січня 2012, 16:56

Парк «Перемога» знову постраждав від рук невідомих

Минулоріч полтавці недорахувалися антивандального майданчика, із початку цього року помітили: тут і паркан на оглядовій місцині розбирати почали. Люди стурбовані: говорять, за місяць, а то і швидше, тут може не залишитися нічого...

18 січня 2012, 16:57

Аби зменшити кількість аварій у темну пору доби, працівники ДАІ провели акцію «Поміть себе на дорозі»

Під час неї співробітники ДАІ роздавали переходим та водіям світловідбиваючі стрічки, що кріпляться на одяг і відбивають світло від автомобільних фар. Віталій Артамонов знає більше.

18 січня 2012, 16:58

У Полтаві зранку близько десяти тролейбусів зупинилися через аварію на мосту

Багато хто з полтавців сьогодні планував дістатися на роботу тролейбусом, та так його і не дочекався. Проблеми з транспортом Полтава відчувала впродовж двох годин: з 8 до 10 ранку. Через дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на мосту перед зупинкою «Сади-1», рух електротранспорту в бік автовокзалу був паралізований. Наслідки ДТП бачила Альона В'язнікова.

18 січня 2012, 17:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію