Архів новин за 8.09.2011

В Полтавському міському центрі позашкільної освіти відбувся День відкритих дверей

Цьогоріч на вибір школярів – понад 65 вже існуючих та нових творчих об'єднань. На урочистостях була Євгенія Давиденко.

8 вересня 2011, 17:10

В музеї Котляревського напередодні відкрилася виставка робіт художника Анатолія Лавренка

В експозиції – 24 роботи автора, які той написав за останні 4 роки. Різноманіття пейзажів митця бачила і наша знімальна група.

8 вересня 2011, 17:12

Весело цього дня було у літературно-меморіальному музеї імені Івана Котляревського

Тут за ініціативи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та за підтримки фонду Андрія Матковського «Полтавська родина» провели фестиваль «Сміхограй». Цьогоріч юні таланти із 16-ти районів Полтавщини змагались за звання кращого у 2-х номінаціях. Які вони, найвеселіші діти області, бачили наші кореспонденти.

8 вересня 2011, 17:13

У театрі Гоголя вітали спортсменів з професійним святом

Хоч День фізичної культури і спорту відзначається лише 10 вересня, кращих у цій царині вшанували заздалегідь. Про досягнення та проблеми спортсменів області дізнавався Віталій Артамонов.

8 вересня 2011, 17:15

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося справжнє міжнаціональне свято

Тут у четвер урочисто відкрили Азербайджанський культурно-освітній центр як результат багаторічної співпраці вишу з Бакинським слов'янським університетом.

8 вересня 2011, 17:16

8 вересня відзначається Міжнародний день солідарності журналістів

Історія його виникнення сумна і пов'язана зі стратою журналіста Юліуса Фучіка. Втім, із часом причину почали потроху забувати, натомість, робити акцент на єднанні журналістської братії, особливо у питанні захисту її прав. Які вони, сучасні полтавські журналісти-телевізійники і що вони вкладають у поняття «солідарності», намагалась розібратись Крістіна Криженко.

8 вересня 2011, 17:26

Про гроші сьогодні говорили на селекторній нараді в ОДА

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль з представниками виконавчої влади регіону обговорювали легалізацію заробітної плати як шляху додаткового фінансування пенсійного бюджету. Скільки грошей не вистачає для пенсійних виплат в області, знають наші кореспонденти.

8 вересня 2011, 17:28

Оригінальне місце для парковки обрали деякі власники автомобілів, які мешкають чи працюють в центральній частині міста

Так пам'ятник, встановлений на місці відпочинку Петра Першого у Полтаві, щодня обгороджується транспортними засобами. І це, не дивлячись на дорожні знаки заборони. Кого найбільше обурює така ситуація, знає Руслан Гунько.

8 вересня 2011, 17:30

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію