Архів новин за 5.08.2011

Музей Поле Полтавської битви – те, чим славиться Полтава

27 червня 1709 року поблизу Полтави відбулася подія, яка на довгий час визначила подальший хід світової історії – одна з вирішальних битв Великої Північної війни, розгром росіянами шведських військ Карла XII. Оригінальні особисті речі Петра І, портрет Карла ХІІ, а також зброю, обмундирування, медалі та монети, які представляють цю епоху, можна побачити у історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» щодня, з вівторка по неділю, і прямо зараз на нашому каналі – у рубриці «Все про музеї Полтави».

5 серпня 2011, 18:26

Упродовж п'яти днів 60 полтавських дітей з особливими потребами спілкувалися та шукали нових друзів у денному таборі

Останній вже другий рік поспіль діє за підтримки Фонду захисту та підтримки талановитих дітей Полтавщини.

5 серпня 2011, 18:29

У Полтаві працівники однієї з банківських установ «нагріли руки» на вкладах пенсіонерів на суму більше ніж 600 тисяч гривень

Рік одна з керівниць відділень банку разом з економістом та трьома касирами підробляла документи депозитних вкладів. Злочинну діяльність жінок припинила міліція.

5 серпня 2011, 18:30

«За моє жито – мене й бито»

Цьогорічні жнива у ЗАТ «Новогалещинська біологічна фабрика» перетворилися на справжній голівудський трилер. Підприємство встигло скосити лише частину врожаю, решту з подачі податкової зібрала зовсім інша структура. Про битву за врожай-2011 у Козельщинському районі – наш наступний сюжет.

5 серпня 2011, 18:31

«Полтававодоканал» на продає «Спрут»

Сьогодні в інтернет-виданнях з'явилася інформація про те, що «Львівводоканал» планує купити у полтавського «Водоканалу» систему автономного відключення боржників «Спрут».

5 серпня 2011, 18:33

На Леваді покрали люки

Проблема з відсутністю люків у Полтаві загрожує стати чи не найболючішою. Не дорахувалися кришок і мешканці Левади. Біда в тому, що дорога з «дірками» веде до дитячого садочку, майданчика та двох шкіл.

5 серпня 2011, 18:34

Мешканцям вулиці Володарського, щоб викинути сміття у спеціальні контейнери, доводиться долати справжні джунглі

Бур'яни, серед яких і амброзія, з початку літа виросли тут заввишки з дорослу людину, а комунальники вирішити, хто повинен прибирати цю територію, наразі не можуть.

5 серпня 2011, 18:35

Каміння, уламки асфальту та грунт - це увесь склад так званої дороги на більшій частині вулиці Добролюбова у Полтаві

Аби проїхати по ній на власному автомобілі, необхідно мати неабияку сміливість, запевняють ті, хто знає цей відрізок шляху. Очевидцями стали й наші журналісти.

5 серпня 2011, 18:36

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію