Архів новин за 19.07.2011

Цьогоріч на липень припав початок грибного сезону

А разом з останнім з'являються і перші випадки отруєнь дикорослими грибами. Як не потрапити до лікарняного ліжка після вживання грибів та чому навіть їстівні гриби можуть виявитися отруйними, знає Віталій Артамонов.

19 липня 2011, 16:16

Оздоровлювати дітей потрібно за всіма правилами санітарної та епідеміологічної інструкції

Про це сьогодні йшлося на засіданні штабу з оздоровлення юних полтавців. Під головуванням заступника губернатора Олександра Коваля посадовці, дотичні до питання оздоровлення дітей, звітували про роботу та проблеми дитячих таборів.

19 липня 2011, 17:25

Сильний вітер + аварійні дерева = ремонт автомобіля

Незважаючи на справжню літню спеку, на 19-те липня синоптики передбачали, що у Полтаві лютуватиме буря. На щастя, наше місто вона обійшла, хоча сильний вітер все ж завдав декому шкоди. Аварійні дерева на вулицях Половка та Куйбишева змусили понервувати власників авто, яким цього дня не пощастило. Більше – у матеріалах наших журналістів.

19 липня 2011, 17:26

Полтавці від спеки рятуються шляпами, кремами і водою

Після місяця майже тропічних злив на місто спустилася справжня літня спека. Стовпчик термометра впевнено рушив за 30 градусів. Але, окрім радості, нагадують лікарі, сонце може становити і велику небезпеку для здоров'я людей. Як врятувати себе від сонячних та теплових ударів – у сюжеті Альони В'язнікової.

19 липня 2011, 17:31

Пляжі Полтави ніхто не закривав

ЗМІ Полтавщини розповсюдили інформацію про те, що у ставках обласного центру купатися заборонено, а деякі пляжі Полтави взагалі закрито через те, що стан води не відповідає санітарним нормам.

19 липня 2011, 17:33

Майже півроку жителі селища Климівка чекають обіцяних каналізаційних люків

Нагадаємо, у лютому цього року 20 люків, а це – майже всі, які є по вулиці 9 травня, за одну ніч зникли. Встановити нові «Водоканал» пообіцяв впродовж доби. Минуло 5 місяців, а люди і досі чекають.

19 липня 2011, 17:34

Працювати безоплатно змушені робітники комунального підприємства «Ремліфт»

Вся річ у тому, що вже декілька місяців зарплатню людям виплачують невчасно. Аби отримати зароблені кошти, працівники підприємства вдалися до радикальних дій – звернулися до Національної служби посередництва та примирення.

19 липня 2011, 18:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію