Архів новин за 30.06.2011

Вже 9 років у Полтаві вручають премію імені Самійла Величка

Вже 9 років поспіль за кращі здобутки, які утверджують ідеї незалежності України, духовні цінності нашого народу та становлять вагомий внесок в національно-культурне відродження Української держави, вручається міська премія імені Самійла Величка. Її цьогорічних лауреатів визначало почесне жюрі, зібрання якого відбулося у стінах Полтавської Галереї мистецтв.

30 червня 2011, 17:12

Ліцензії на видобуток нафти і газу в першу чергу видаватимуть державним підприємствам

Про це говорили сьогодні члени постійної комісії обласної ради з раціонального використання надр. На чергове засідання винесли список підприємств, яким, на думку членів комісії, потрібно надати ліцензію на видобуток нафти і газу. Втім, своє остаточне слово у цій справі скажуть депутати на наступній сесії обласної ради.

30 червня 2011, 17:14

У Полтаві правоохоронці викрили підпільний цех

Займався він несанкціонованою переробкою м'яса. Вести свою незаконну діяльність й далі підприємцю завадили працівники відділу ветмедицини міліції та СБУ. Дозвільних документів не було, тож всю вилучену продукцію утилізували.

30 червня 2011, 17:16

Наступна інформація буде корисною для власників авто

Із 1 липня вступає в дію наказ Держспоживстандарту. Один із його пунктів передбачає зміну методу, завдяки якому має проводитись державний технічний огляд. Із 64-х суб'єктів господарювання, які раніше надавали ці послуги водіям, новим вимогам відповідає лише 24.

30 червня 2011, 17:16

Заборони на продаж алкогольних напоїв у день проведення матчу за Суперкубок України з футболу, можливо, не буде

Про це повідомили журналістам сьогодні на прес-конференції, присвяченій проведенню матчу. Чим це викликано та як готується Полтава до прийому фанатів київського «Динамо» та донецького «Шахтаря» – у нашому наступному сюжеті.

30 червня 2011, 17:17

У Київського району – старий новий голова

На черговій сесії райради більшістю депутатських голосів була підтримана кандидатура Віктора Човнового, який за останні роки встиг побувати в кріслі і очільника, і заступника. На сесії побували і наші журналісти.

30 червня 2011, 17:19

Ремонт безпеки – під ногами

Те, що не «добила» зима – відремонтують, необхідне обіцяють докупити. «Лежачі поліцейські», яких по місту нараховують півсотні, почали демонтувати там, де ремонтуватимуть дороги. Коли роботи завершать – говорити ще зарано, оскільки необхідних секцій для цих обмежувачів швидкості ще не придбали.

30 червня 2011, 17:35

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію