Архів новин за 25.05.2011

Краса Полтавського краю – на полотні

У музеї Володимира Короленка чергова виставка – свої полотна на розсуд глядача презентував художник Борис Пристан. Вийшла не просто персональна виставка, а справжня екскурсія селом, де мешкає митець.

25 травня 2011, 17:14

В Полтавському національному технічному університеті імені Кондратюка – нова королева

Виш провів вже традиційний конкурс краси та розуму «Міс ПолтНТУ-2011». Виборювали звання кращої у кілька етапів. Більше про саме дійство – далі у випуску.

25 травня 2011, 17:15

20 років відзначила гімназія №33 з того часу, як їй присвоїли статус гімназії

За цей час навчальний заклад нового типу пройшов шлях становлення і відтепер за результатами міських та обласних олімпіад – другий у Полтаві. Більше про ювілей – у наступному сюжеті.

25 травня 2011, 17:17

Як підняти економіку регіону – говорили усі, до неї причетні

Банкіри, науковці та економісти зібралися у Полтавському технічному університеті. Захід приурочили до 10-річчя кафедри фінансів, банківської справи та держуправління. Була там й наша знімальна група.

25 травня 2011, 17:18

Спортсменами стануть і депутати-обласники

Принаймні, у планах народних обранців – поборотися за перемогу у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів різних рівнів, присвяченій 20-й річниці незалежності України. Доки із учасниками від Полтавщини ще не визначилися, вирішили нагородити полтавських призерів-спортсменів.

25 травня 2011, 17:19

Полтава виграла джек-пот

Готельно-ресторанний комплекс «Палаццо» та стадіон «Ворскла» увійшли до переліку сімнадцяти об'єктів України, які мають право офіційно приймати футбольні команди та функціонерів на Євро-2012. Яких вимог Європейської Федерації футболу довелося дотримуватися Полтаві, аби потрапити до каталогу, – у наступному сюжеті.

25 травня 2011, 17:20

Будинок поступово руйнується, а працівники ЖЕДу нічого не роблять

Так кажуть мешканці будинку по провулку Спортивному, 4. Натомість, кажуть мешканці, вони щороку отримують відписки і від ЖЕДу, і від житлово-комунального управління міста. Руслан Гунько з подробицями – далі.

25 травня 2011, 17:21

Доки комунальники освоюють кошти, виділені на ремонт житлового фонду, полтавські дахи течуть

До нашої студії почастішали звернення від мешканців, в яких вони нарікають на роботу житлово-комунального управління та ЖЕДів. Незадовільною, на їх думку, наразі є робота з капітальними ремонтами будинків. У галузевому управлінні кажуть: гроші на це закладають, розбиратися будуть. Втім, коли це станеться, мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 145 не знають, і продовжують миритися з дахом, який протікає. В чому ж причина затримки з ремонтами дахів – розбиралися наші журналісти.

25 травня 2011, 17:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію