Архів новин за 8.02.2011

Мусульмани відзначили День народження пророка Мухаммеда

Народився засновник однієї зі світових релігій – Ісламу – через 6 століть після Христа. Він сповіщав про віру в єдиного вічного Творця, а його проповіді сприяли об'єднанню арабських племен. З нагоди народження Мухаммеда мусульмани влаштовують святкові зібрання. Не відстала у цьому і полтавська община.

8 лютого 2011, 14:54

Тижні майстер-класів для вчителів тривають у Полтаві

Молоді і не дуже спеціалісти у такий спосіб підвищують свій професійний рівень. Наразі – черга повчитися тим, хто навчає іноземної. Почали із 33 гімназії.

8 лютого 2011, 16:57

Покататися на чужому автомобілі вирішили троє чоловіків напідпитку, гуляючи вулицями Полтави

Обставини цьому сприяли, адже обабіч дороги стояв ВАЗ-2109 з ключами в замку запалення. Така ситуація чоловіків влаштовувала і вони вирушили на чужій автівці шукати пригод. Майже як завжди в таких випадках, не обійшлося і без оковитої.

8 лютого 2011, 17:14

У Полтаві складали присягу

Цього разу не військові і не на плацу. Вперше, згідно із відповідним законом, на вірність державі присягали працівники прокуратури. На все – близько 10-ти хвилин. Втім, це – тільки керівний склад прокурорської ланки Полтавщини. Побували на заході й наші журналісти.

8 лютого 2011, 17:18

На тлі збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги збільшується й кількість бажаючих скористатися державною допомогою у сплаті

Зокрема, у Київському районі міста користувачів субсидії сьогодні втричі більше, ніж було минулого року. Втім, за статистикою, крива рівня заборгованості населення за спожиті газ, тепло та інші комунальні блага прямує вгору. Тему вивчали наші кореспонденти.

8 лютого 2011, 17:20

У 2010 році середня пенсія громадян України зросла на 120 гривень і наразі тримається на рівні 1072 грн

Але це – не межа для можливого росту, впевнені у Головному управлінні Пенсійного фонду України. Головне, кажуть, у 2011 зменшити кількість людей, задіяних в «тіньовій» економіці, що, у свою чергу, збільшить надходження до Пенсійного фонду. Про це та інше говорили на підсумковій колегії фонду в Полтавській області.

8 лютого 2011, 17:24

Тонка крига – час для попереджень любителів зимової риболовлі

Уже декілька днів температура повітря у Полтаві – вище позначки у нуль градусів. Відлига дається взнаки і на річках, ставках та водоймищах. Танення криги – небезпечне явище для любителів зимової риболовлі. Втім, часто воно не заважає їм займатися улюбленим хоббі, навіть в ризикованих для життя умовах. Попереджувати такі ситуації покликані рейди за участю працівників Міністерства надзвичайних ситуацій. Хоч останні часто й не знаходять порозуміння з рибалками.

8 лютого 2011, 17:34

Зовсім скоро в Україні може бути скасовано 50%-ву квоту на трансляцію в телерадіоефірі вітчизняної музичної продукції

Такий законопроект наразі розглядається у Верховній Раді України та вже викликав чимало різних позицій в всіх, кого стосуються такі можливі зміни. Висловили свою думку на прес-конференції і полтавські музиканти.

8 лютого 2011, 17:35

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію