Архів новин за 22.02.2011

Аби запобігти пожежам, дітей змалечку навчають правил протипожежної безпеки

Театралізоване дійство на таку ж тематику підготували й педколектив навчально-виховного комплексу №10 разом із учнями та працівниками МНС.

22 лютого 2011, 18:15

Народний «Театр на Павленках» після річної перерви повернувся до своїх глядачів

Повернувся з однією з кращих вистав у своєму репертуарі «Лісовою піснею» Лесі Українки. Дещо оновлений склад театру під незмінним керівництвом Галини Чернявської відтепер працює на сцені Міського будинку культури. Саме тут і презентували виставу, що в репертуарі театру вже 19 років.

22 лютого 2011, 18:17

Верховна Рада України планує у 2011 році оголосити амністію

Під неї мають підпасти незахищені і соціально вразливі категорії засуджених, зокрема, неповнолітні, вагітні, люди похилого віку, інваліди. За законопроект в першому читанні проголосували 311 народних обранців із 405 присутніх у залі. У Полтавському відділенні департаменту покарань до виходу офіційного документу не готові коментувати конкретної кількості засуджених, які підпадують під амністію. Втім, із досвіду зазначають: перед амністією засуджений має пройти певну процедуру. Яку саме – дізнайтесь із наступного матеріалу.

22 лютого 2011, 18:20

Не хочеш відпрацювати заслужене покарання у вигляді громадських робіт на користь міста – айда за грати

Такий невтішний висновок для себе мав зробити полтавець, який у покарання за свій минулорічний злочин за рішенням суду отримав 240 годин громадських робіт. Однак, чоловік такий вирок проігнорував, і тепер на нього чекає новий суд та нове покарання у вигляді позбавлення волі.

22 лютого 2011, 18:22

23 лютого Україна відзначатиме День захисника Вітчизни

Це свято багато хто з старшого покоління пам'ятає як День Червоної Армії. Напередодні цього дня керівники міста та області вітали як нинішніх військовослужбовців, так і ветеранів, та вручали з нагоди Дня захисника Вічизни пам'ятні знаки та грамоти.

22 лютого 2011, 18:24

Все – у найважливіших і наймасштабніших миттєвостях Полтави

Такою всі бажаючі зможуть побачити фотовиставку, присвячену пам'яті Анатолія Кукоби. За сприяння фонду «Полтавська родина» фотокореспондент Сергій Назаркін представив понад 70 робіт, знятих у визначні моменти життя колишнього мера, у період з 1997 по 2006 роки.

22 лютого 2011, 18:27

У Полтавському ліцеї №1 – старий-новий директор

Наталію Вергал за рішенням суду поновили на керівній посаді разом з вчителем німецької мови Ніною Кірпотіною. Причиною звільнення рік тому став скандальний аудіозапис уроку педагога, на якому вона у доволі жорсткій формі висловлювала своє відношення до міста та його керівництва. Представники попередньої влади звільнили освітян з формулюванням: «аморальний вчинок». Що ж змінилося за рік і чому педагогів повернули на посади – у наступному сюжеті.

22 лютого 2011, 18:54

Вищі навчальні заклади з нетерпінням очікують змін у законодавстві, які стосуватимуться саме них

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка пішли ж далі. Тут за ініціативи студентського парламенту провели спільне засідання «круглого столу», на якому в режимі діалогу кожен бажаючий міг запитати адміністрацію закладу про можливі зміни та про те, як вони стосуватимуться полтавського вишу. Більше знає Руслан Гунько.

22 лютого 2011, 19:16

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію