Архів новин за 6.01.2011

Напочатку січня що не день - то вітання

Особливо приємно дітлахам - їм дістається найбільше уваги та подарунків. От і малюки з багатодітних родин Київського району Полтави, традиційно, отримали презенти від районної організації партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Як це було, бачили і наші кореспонденти.

6 січня 2011, 11:01

Перед святами 3 циганки вирішили підзаробити

Для особистого збагачення обрали незаконний шлях: хитрістю намагалися заволодіти майном та грошима пенсіонерок одного з сіл Решетилівського району. Двох зловмисниць затримали, ще одній вдалось втекти. Детальніше – в наступному сюжеті.

6 січня 2011, 15:00

Святвечір чи Багата кутя - вечір напередодні Різдва Христового важко уявити без святкового столу, за яким, традиційно, збирається уся родина

Борщ, риба, гриби, пироги з квасолею та капустою, картопля, узвар, а головне - кутя - такі страви у давнину неодмінно мали стояти на столі. Як нині відзначають свято з гастрономічної точки зору - дивіться у наступному сюжеті.

6 січня 2011, 15:29

Коляд-коляд-колядниця - в цей Святвечір лунає у кожному дворі

А от що означають ці слова, звідки вони пішли. А ще - як і для чого колядували наші предки і що змінилося сьогодні. Як правильно вітати з Різдвом та чим обдаровувати колядників -дивіться далі .

6 січня 2011, 15:31

У Святвечір , згідно із переказами, понад 2 тисячоліття тому, волхви побачили на небосхилі зірку, що ознаменувала прихід на Землю Месії - Ісуса Христа

Його відзначення християнами в Україні, як і в інших державах, має певні особливості та традиції. Які саме, дізнавалися наші журналісти.

6 січня 2011, 15:57

У переддень Різдва в Полтаві говорили про Пенсійну реформу

Почали із освітян Октябрського району - їм першим відповідальні особи узялися роз'яснити - на які зміни чекати, кому вони будуть вигідними, а кому - не дуже. Чули усе і наші журналісти.

6 січня 2011, 16:01

Гучним театралізованим дійством відзначили Святвечір та Різдво Христове на Театральній площі Полтави

Народження Сина Божого зустріли, як годиться - з колядками, піснями та численними привітаннями.

6 січня 2011, 17:22

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію