Архів новин за 3.09.2010

В Україні взялися підробляти 500-гривневі банкноти

Історія фальшивомонетництва сягає далекого Середньовіччя, коли люди вперше почали підробляти банкноти і монети. Не дивлячись на те, що вже тоді були жорстокі покарання за такий вид злочину, нечесні люди все ж продовжували свій вид діяльності. Якщо раніше так званою «жертвою» підробок ставали купюри дрібного або середнього номіналу, то нині зловмисники з України взялися за 500-гривневі банкноти.

3 вересня 2010, 17:53

З 1 вересня розпочався всеукраїнський місячник добровільної здачі зброї

У рамках своєрідної акції правоохорнці запрошують усіх бажаючих добровільно здати наявну незареєстровану зброю. Натомість міліціянти гарантують позбавлення добровольців будь-якої кримінальної та адміністративної відповідальності. Кожен має змогу отримати посильне сприяння правоохорнонців й на одержання спеціальних дозволів на реєстрацію зброї та належне її оформлення.

3 вересня 2010, 18:04

У Полтаві іде мова про забудову нового, 57-го мікрорайону неподалік уже існуючих Половок та Юрівки

Генеральний його план уже створений. Запропонована і назва цього житлового масиву – Лазурний.

3 вересня 2010, 18:08

Резонансна дорожньо-транспортна пригода сталася в місті Лубни

Її учасником за кермом власного авто став старший слідчий з особливо важливих справ Полтавської обласної прокуратури. В результаті пригоди постраждала людина, а сам водій загинув на місці.

3 вересня 2010, 18:11

У Полтаві боряться з нічними мотоциклістами

Аби захистити спокій полтавців, днями мер міста Андрій Матковський дав доручення відповідним службам контролювати пересування мотоциклістів, котрі на шаленій швидкості їздять нічними вулицями. Тож, працівники ДАІ щоночі працюють у посиленому режимі, полюючи на шалених байкерів. До рейдів у сутінках підключаються і представники громадськості, а також міської влади. На останній такій нічній варті побували і наші колеги.

3 вересня 2010, 18:11

У місті триває ремонт дворових проїздів

Нині тут задіяно 3 бригади ремонтників, працюють, як і раніше, у різних районах міста за зверненнями громадян. Роботу техніки по вулиці Фурманова, 8А бачила й наша знімальна група.

3 вересня 2010, 18:15

Невдовзі у місті введуть в експлуатацію 2 нові зупинки громадського транспорту

Такі зміни, запевняє начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Полтавського міськвиконкому Ігор Верига, обумовлені численними зверненнями громадян та набувають чинності після всебічного вивчення питання.

3 вересня 2010, 18:17

Полтавський міський голова провів чергову робочу зустріч з мешканцями міста

Цього разу Андрій Матковський спільно з керівниками комунальних служб відповідав на наболілі питання жителів мікрорайону Юрівка. Як це було, бачили Олександр Крумін та Євген Серба.

3 вересня 2010, 18:18

У місті створили спеціальну комісію, яка займатиметься виявленням джерел фальсифікованих запрошень для пенсіонерів

Поточний, 2010 рік, на рівні держави проголошено роком ветерана. Втім, за словами керманичей міста, намагання міської влади на гідному рівні віддати шану «дітям війни» стикаються з рядом провокацій, направлених, у першу чергу, на самих полтавців поважного віку.

3 вересня 2010, 18:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію