Архів новин за 27.09.2010

У неділю у Корпусному парку відбувся парад наречених

Близько п'ятдесяти дівчат у весільних сукнях не залишали байдужим жодного перехожого. Повеселитися та повеселити людей – саме такою бачили мету самі учасниці свята.

27 вересня 2010, 17:42

У Полтаві пройшов міжнародний молодіжний форум «Молодь – за успішне майбутнє у концерні «Укрросметал»

Його головна мета – розробити концепції професійного становлення, удосконалення та кар'єрного росту молодих спеціалістів. За словами керівництва концерну, така робота – планомірна, адже в «Укрросметалі» кількість молоді складає більше 40% від загальної кількості працівників. Про форум та його підсумки – у нашому наступному сюжеті.

27 вересня 2010, 17:45

Активісти і кандидати в депутати до рад різних рівнів від політичної організації «Єдиний Центр» розпочали житлово-комунальний та екологічний аудит Полтавщини

Його мета – визначити найбільш уразливі проблеми області із подальшим втіленням в життя плану дій. Про це та інше йшлось на прес-конференції представників «Єдиного Центру».

27 вересня 2010, 17:49

Міські та обласні осередки політичних партій проводять свої конференції

Їх мета – висунути кандидатів від своїх політичних сил на посаду міського голови і кандидатів у депутати різних рівнів. Кого висунули і що обіцяють втілити в життя – слухали наші журналісти.

27 вересня 2010, 17:52

У понеділок, 27 вересня, – старт кандидатського забігу

27 вересня в Україні розпочалося висування кандидатів у депутати в багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Згідно з розміщеним на сайті Центрвиборчкому планом, підготовки та проведення місцевих виборів, висування кандидатів розпочинається за 34 дні та закінчується за 28 днів до дня виборів і проводиться з 27 вересня до 2 жовтня включно. Про роботу Полтавської міської виборчої комісії у перший день початку реєстрації знає Руслан Гунько.

27 вересня 2010, 17:56

Історія селища Диканьки нерозривно пов'язана з казками та легендами

Саме тому такий невеликий населений пункт знають майже у всьому світі, певні самі диканьчани. А 25 вересня вже традиційно Диканька святкувала власний День народження. З цим святом усю диканьську громаду привітали і представники Полтавського обласного осередку «Фронту змін». Але найбільше раділа візиту малеча, адже гості подарували танцювальному колективу «Квітограй» музичний центр.

27 вересня 2010, 18:01

Слідом за Полтавою власний день селища відзначив і мікрорайон Рибці

Епіцентром народних гулянь вже традиційно став місцевий стадіон. Тут співали, танцювали та ласували солдатською кашею. Як це було – знає Віталій Улибін.

27 вересня 2010, 18:04

Остання неділя вересня визнана Міжнародним днем туризму

Це свято не тільки тих, хто із рюкзаком у поході. Його відзначають і екскурсоводи, і туристичні оператори, і музейні працівники. Усім, хто причетний до справи залучення туристів до Полтави, привітання із нагоди професійного свята особливі.

27 вересня 2010, 18:05

Полтавські дітлахи більше не мерзнутимуть

У дошкільних закладах міста встановлюють нові металопластикові вікна. Це, кажуть чиновники, не лише умови для малюків покращить, але й дозволить економити. Адже нові вікна – не лише красиві, а ще й енергозберігаючі. Погода ремонту сприяє, тож робота випереджає графіки. Роботи, що нині тривають у дошкільному навчальному закладі №37, бачила і наша знімальна група.

27 вересня 2010, 18:07

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію