Архів новин за 14.09.2010

Спеціалісти стверджують: значний відсоток першачків не готові до школи

Дітям важко виконувати складні завдання на прописах, зустрічаються труднощі і логопедичного характеру. Причиною тому називають нерозвинену дрібну моторику сучасної малечі. А якщо копнути глибше – до причин додаються зайнятість батьків та досягнення науково-технічного прогресу.

14 вересня 2010, 17:00

Двоє представників Полтавщини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2010»

Їх роботи увійшли до переліку вісімнадцяти кращих з понад двадцяти шести тисяч доробок, поданих до участі у конкурсі. Підсумок творчого змагання та власне нагородження відбулося в оздоровчому центрі «Маяк», який знаходиться у Євпаторії на березі Чорного моря. Більше знає Руслан Гунько.

14 вересня 2010, 17:03

У приміщенні палацу дозвілля «Листопад» дітей війни святковим концертом вітають із Днем міста

Зворушливою промовою своїх одноліток поздоровив і заслужений артист України Герман Юрченко. Разом із глядачами у залі він згадав і своє тяжке повоєнне дитинство.

14 вересня 2010, 17:13

Майже 8 мільйонів гривень вдалося випросити керівництву області у держави на реконструкцію театру Гоголя

Цієї суми повинно вистачити, щоб у найкоротші терміни відновити функціонування театру.

14 вересня 2010, 17:24

Інформаційний простір Полтавщини знаходиться на належному рівні

Принаймні, таку оцінку йому дає керівництво профільного управління облдержадміністрації. Жодне підприємство чи установа комунальної власної не має ні боргів, ні кредитів. А технологічні недоліки типу застарілого обладнання мають шанс бути виправленими – якщо депутати обласної ради виділять кошти.

14 вересня 2010, 17:25

На першому місці – тільки Київ

Серед регіонів робота Полтавської області в напрямку нарахування субсидій, точніше, підготовчий її етап, визнана найкращою. Проте і тут є недоліки – головним чином, у запровадженні електронного документообміну. Деякі райони області пасуть задніх, хоча керівництву звітують, що проблем нема, говорилося на спеціальному засіданні обласної колегії з координації питань призначення субсидій.

14 вересня 2010, 17:26

У Полтаві – транспортна реформа

Віднедавна подовжено графік руху тролейбусів вулицями міста, з'явилися спеціальні автобуси, адаптовані для маломобільних груп населення. Ввели й ще одне ноу-хау. Геонавігіційні системи автоматичного оголошення зупинок у першу чергу покликані допомогти в орієнтації людям із вадами зору та й просто пересічним громадянам.

14 вересня 2010, 17:27

Близько 50-ти заявок від мешканців міста за день виконують бригади комунального підприємства «Міськсвітло»

6-7 заявок від мешканців міста за день. Саме такий обсяг робіт виконує бригада комунального підприємства «Міськсвітло» в рамках програми «Зворотній зв'язок». Загалом по місту нині працює 8 бригад. За роботою однієї із них спостерігала й наша знімальна група.

14 вересня 2010, 17:28

Народний депутат України, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк завітав до Полтави

У приміщенні обласного центру естетичного виховання учнівської молоді він зустрівся із виборцями та поговорив з ними про нинішню ситуацію в країні напередодні місцевих виборів. Слухали політика й наші кореспонденти.

14 вересня 2010, 18:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію