Архів новин за 9.08.2010

Михайло Зощенко – один з найвідоміших письменників-сатириків радянського часу

Михайло Зощенко – один з найвідоміших письменників-сатириків радянського часу та, на думку багатьох літературних критиків, найпрацьовитіша людина у своїй сфері. Лише за часи його життя було видано близько 120 книжок, а взагалі – понад 150 творів сатирика. Напередодні 115-ої річниці з Дня народження Михайла Зощенка в приміщенні Обласної бібліотеки імені Котляревського відбувся літературний вечір, влаштований для поціновувачів його творчості.

9 серпня 2010, 17:58

Свій сотий День народження відсвяткувала мешканка Октябрського району міста Полтави Парасковія Хилюк

Із цією визначною датою привітали іменинницю представники районної влади міста. Поспілкувалися із бабусею і наші журналісти. Секрет довгожительства і доброго здоров'я – у сюжеті Віталія Улибіна.

9 серпня 2010, 17:58

Жоден виїзд правоохоронців на місце злочину, жодне розслідування чи пошук небезпечних речовин не обходиться без їх допомоги

Вони вміють бути по-справжньому вірними та відданими, і ця риса робить їх справжніми професіоналами. Як живуть та шліфують свою майстерність полтавські комісари рекси та мухтари – дивіться у сюжеті Олени Ляшенко.

9 серпня 2010, 18:01

Кримінальну групу із Кременчука, яка упродовж року майже щодня здійснювала грабежі на території Полтавської області, затримали правоохоронці

Поле діяльності злочинців - дуже широке: від офісів та квартир до автомобілів. Часом грабування супроводжувалося насильством. Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

9 серпня 2010, 18:03

Полтавська делегація повернулася з Польщі

Яскраві враження та безцінний досвід привезли полтавці із Польщі. За міжнародною освітньою програмою Центру Польсько-Української Співпраці наприкінці липня відбувся навчальний візит до міста Красніка, аби познайомитися із якістю адміністрації у сусідній країні.

9 серпня 2010, 18:04

Чутки про те, що у полтавських дитячо-юнацьких спортивних школах беруть плату за тренування, не мають під собою реального підгрунтя

У кожному такому навчальному закладі будь-хто з юних полтавців має нагоду займатися улюбленим видом спорту абсолютно безкоштовно. Таку думку висловив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Ігор Кислов. Розповів посадовець і про плани міської влади щодо розвитку спорту у Полтаві.

9 серпня 2010, 18:05

Літня пора - час підвищеної активності комунальників

От і працівники КАТП-1628 працюють, не покладаючи рук. Зокрема, миють контейнери та впорядковують контейнерні майданчики по всьому місту. Роботи чимало, кажуть фахівці, адже у літню пору мешканці несуть до сміттєбаків відходи з фруктів та овочів, чим сильно забруднюють контейнери. На черговому сеансі водних процедур для сміттєвих баків побувала і наша знімальна група.

9 серпня 2010, 18:07

Наразі спекотно не тільки надворі, але і в галузі житлово-комунального господарства міста

Непереливки було її несумлінним працівникам на чолі із самим начальником управління Юрієм Непорадою на черговій апаратній нараді. Останній отримав останнє попередження та статус неповної службової відповідності від мера.

9 серпня 2010, 18:08

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію