Архів новин за 7.08.2010

Ігри в пісочниці корисні не лише для дітей

Всі ми родом із дитинства. Згадати цю пору, виявляється, корисно не лише для гарного настрою, але і для здоров'я. Із іграшками, а можна і без них, погратися піском на пляжі, або ж у пісочниці поряд з малечею. Таким чином можна краще зрозуміти самого себе та знайти ключ до вирішення особистісних проблем, говорять спеціалісти із пісочної терапії.

7 серпня 2010, 15:46

Традиційне свято меду кожного літа радує полтавців

Як і в минулі роки біля Міського будинку культури зібралися кращі пасічники, які пригощали людей медом власного виробництва, а також пропонували розмаїття усіляких продуктів бджолярства. Завітали на свято меду і наші журналісти.

7 серпня 2010, 15:50

Міліціонерів учили правильно накладати штрафи за паління у громадських місцях

Невиконання Закону України, прийнятого іще 5 років тому «Про заборону паління у громадських місцях» змусило Всесвітню організацію охорони здоров'я розпочати проведення семінарів-тренінгів для міліціонерів, у ході яких правоохоронцям розповідали усе про паління: від шкоди тютюнозалежності до того, як правильно накладати штрафи за паління у громадських місцях.

7 серпня 2010, 16:02

В обласній міліції відбулася екстренна нарада, присвячена пожежонебезпечній ситуації

В Головному управлінні МВС України в Полтавській області відбулася екстренна нарада, присвячена небезпечній ситуації, яка зараз виникла в Україні. У зв'язку зі складними погодними умовами, зумовленими високою температурою, постала небезпека виникнення лісових пожеж. Про методи профілактики та запобігання пожежонебезпечній ситуації у лісах Полтавщини – далі у сюжеті.

7 серпня 2010, 16:03

8 серпня відзначають своє професійне свято й військові-зв'язківці

Святкувати його вирішено було Указом Президента України «Про День військ зв'язку» від 1 лютого 2000 р., «ураховуючи заслуги військ зв'язку у зміцненні обороноздатності держави». Відзначили своє свято й полтавські зв'язківці. Урочистості з нагоди десятиріччя військ зв'язку пройшли в концертному залі Полтавського Міського будинку культури.

7 серпня 2010, 16:12

Щорічно у 2 неділю серпня громадськість України відзначає День будівельника

У нашій державі у цій професії задіяно чимало людей. Не вийняток і Полтава – житлове будівництво триває майже у кожному районі міста. Левова доля полтавських новобудов зведена силами ВАТ «Полтавтрансбуд» – одного з найстаріших профільних підприємств України. Про будні та свята будівельників напередодні свого професійного свята розповів голова правління товариства Олексій Ландар.

7 серпня 2010, 16:13

У місті поетапно будуть ліквідовувати колонки

Водонапірні колонки, розташовані у різних районах Полтави, – явище, звичне для ока ще з дитинства. Проте, утримання таких об'єктів водопостачання, говорять у комунальному підприємстві «Полтававодоканал», обходиться великим коштом і є збитковим для установи. Тож, поетапно, запевняють фахівці, колонки будуть ліквідовувати. Мешканцям же приватного сектору, котрі воду для власних потреб добували саме таким чином, представники «Полтававодоканалу» пропонують під'єднувати будинки до водогону на пільгових умовах.

7 серпня 2010, 16:15

По вулиці Баленка, 2 поряд з прибудинковим колодязем утворилося провалля

До редакції нашого телеканалу звернулися мешканці будинку по вул. Баленка, 2, що у мікрорайоні Браїлки. Проблеми цієї п'ятиповерхівки – типові для багатоквартирних будинків. Це, у першу чергу, зношеність внутрішніх комунікацій. Проте, у цьому випадку через прориви каналізаційних труб поряд з прибудинковим колодязем утворилося провалля. Хто винен і що робити, на місці розбиралися наші кореспонденти.

7 серпня 2010, 16:16

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію