Архів новин за 27.08.2010

У США на знак гендерної рівності чоловіків та жінок відзначають День жіночого рівноправ'я

Значно менше уваги цьому приділяють на пострадянському просторі. Як у Полтаві розподілені ролі між чоловіками та жінками, а також про природу такого явища, як фемінізм, – у нашому наступному сюжеті.

27 серпня 2010, 17:58

У першу неділю вересня вже традиційно в Україні святкуватимуть День підприємця

Це свято на загальнодержавному рівні відзначають з 1998 року, адже при переході на ринкову економіку наша держава приділяє велику увагу усім галузям підприємницької діяльності. А особливо тим, які вже більше 15 років роблять свій неоціненний вклад у розвиток економіки України. Одне з таких – й полтавський технічний центр «Стомат-Сервіс».

27 серпня 2010, 18:02

Полтавська делегація повернулася з кримської «Студентської республіки»

«Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!» – такий девіз має Міжнародний фестиваль «Студентська республіка», що днями вчергове відгримів під Євпаторією, у Криму. Про підсумки фесту та про те, з якими здобутками повернулася звідти наша делегація, – у сюжеті Олександра Круміна та Дмитра Ейбатова.

27 серпня 2010, 18:10

Новий навчальний рік 2010/11 у державі визнаний роком освіти

Аби відповідати поставленим вимогам, зокрема, запровадженню обов'язкової дошкільної освіти з 5-ти років та 11-річного терміну здобуття повної загальної середньої освіти, у Полтаві провели серпневу освітянську конференцію. Побували на ній і наші журналісти.

27 серпня 2010, 18:14

Упродовж 3-х років за ініціативи Полтавської обласної влади в Авіамістечку, по вулиці Петра Юрченка у Полтаві, зводиться спортивний комплекс

Територія, огорожена під будівництво, ще донедавна підходила впритул до дороги, що само собою виключало можливість безпечного руху пішоходів. Враховуючи те, що саме тут пролягає основний маршрут дітей авіамістечка до школи, полтавський міський голова під час одного з останніх робочих візитів до цього мікрорайону розпорядився відсунути огорожу та прокласти тимчасовий тротуар. Наразі жителі мікрорайону кажуть: вже побачили певні результати.

27 серпня 2010, 18:16

До Дня міста у Полтаві зацвітуть реанімовані після аномальної спеки сульфінії та пеларгонії

Зміну кліматичних умов не витримали квіти, що прикрашали ліхтарі Корпусного парку. Нещодавно їх замінили на нові, більш витривалі сорти.

27 серпня 2010, 18:19

У Полтаві підлягають ремонту не тільки аварійні будинки

Проблеми у житлово-комунальній сфері не завжди можна побачити неозброєним оком, адже вони можуть бути і у зовні доглянутих та охайних будинках. Приклад такого – й будинок по вулиці Миру, 6, який аж ніяк не має вигляд проблемного. Але насправді мешканці цієї споруди деякий час фактично зовсім не могли користуватися водопостачанням. Подробиці – далі у сюжеті.

27 серпня 2010, 18:19

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію