Архів новин за 10.08.2010

Четверту зміну урочисто відкрили в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог», що у селищі Міські Млини на Зіньківщині

Цього літа у закладі вже встигли оздоровитися понад 4 сотні дітей, під час 4 зміни тут відпочинуть ще сто двадцять дві. На урочистості з нагоди старту останнього цьогоріч заїзду юних природознавців запросили і знімальну групу телестудії «Місто».

10 серпня 2010, 18:00

В Україні хочуть «узаконити» волонтерів

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму планує під час 7-ої сесії Верховної Ради України шостого скликання підготувати до розгляду у другому читанні та прийняти вцілому законопроект про волонтерський рух. Згідно з ним, планується надати правовий статус волонтерам, окреслити їх права та обов'язки. Більше знає Руслан Гунько.

10 серпня 2010, 18:02

Найбільше порушень – у харчовій галузі

Такий висновок зробили інспектори державного підприємства «Полтавастандартметрологія», підбиваючи підсумки перевірок із початку поточного року. Кожен четвертий перевірений засіб вимірювальної техніки спеціалісти визнали непридатним до використання. Подробиці – в наступному сюжеті.

10 серпня 2010, 18:03

Підвищення ціни на основні соціальні сорти хліба на Полтавщині не буде

Полтавщина переживає непростий рік в сільському господарстві, вважає губернатор Олександр Удовіченко, адже врожай ранніх зернових культур значно менший, ніж в минулому році. Саме тому у деяких представників хлібопекарної промисловості є потуги на підняття ціни на соціальні сорти хліба. Аби запобігти здорожчанню народного продукту, сьогодні у приміщенні обласної державної адміністрації було підписано меморандум про співпрацю з одним з основних виробників соціальних сортів хліба на Полтавщині.

10 серпня 2010, 18:04

Щоб запобігти пожежам, в області у лісах заборонено смажити шашлик

Спека, що останнім часом стала чи не найголовнішим життєвим фактором кожного громадянина України, значно підвищує пожежну небезпеку на території країни. Особливої уваги потребують ліси та сухостої. Аби уникнути пожежонебезпечної ситуації, Президент України Віктор Янукович заборонив будь-яке перебування людей на території лісових насаджень. З метою контролю за виконанням указу та уникнення пожежонебезпечних ситуацій у лісосмугах працівники служби МНС області проводять регулярні рейди-роз'яснення серед відпочивальників.

10 серпня 2010, 18:06

Друга половина літа – час, коли у Полтаві, як й в інших містах, з'являються ятки з баштанними культурами

Проте, не завжди власники таких торговельних точок мають усі необхідні дозвільні документи на реалізацію продукції. От і під час минулого рейду фахівці інспекції по контролю за благоустроєм міста виявили у декількох підприємців на одному з ринків відсутність дозволів на торгівлю кавунами. Тоді бізнесменам надали приписи на усунення порушень. За кілька днів інспектори провели повторну перевірку. Про її результати - далі у сюжеті.

10 серпня 2010, 18:08

В Полтаві щоночі миють вулиці

Ночами, коли місто стихає, а на проїжджих частинах зменшується рух, в свою звичайну робочу зміну виходять мийники вулиць. Поливально-миючі комплекси щодня проходять дорогами Полтави, повністю прибираючи пил та хоч трохи освіжаючи розпечене повітря. Віталій Улибін та Євген Серба теж бачили, як відбувається процес змивання вулиць від початку і до самого кінця.

10 серпня 2010, 18:10

У Полтаві управління у справах звернень громадян працює найкраще

На минулорічній всеукраїнськіій конференції для працівників управлінь у справах звернень громадян визнали: у Полтаві ця служба працює найкраще. Згідно із законом України «Про звернення громадян», людина має право надислати своє прохання чи пропозицію у будь-яку інстанцію. Ті, хто звернувся до відповідного управління у Полтавському міськвиконкомі, стверджують: результат не примушує довго чекати.

10 серпня 2010, 18:13

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію