Архів новин за 6.07.2010

5 липня – професійне свято у працівників державної служби боротьби з економічною злочинністю

Робочий тиждень регіональної міліції Полтавщини розпочався із оголошення святкового наказу, згідно з яким привітали та нагородили кращих із кращих оперативних працівників. Як святкують свій день ті, хто бореться із економічною злочинністю, знає Олена Ляшенко.

6 липня 2010, 15:43

Пиріжки, хот-доги, ковбаси і тістечка домашнього виробництва - предмети масового збуту на стихійних ринках Полтави

Спеціалісти відділу харчових продуктів Полтавської СЕС застерігають: їжа, придбана на стихійних ринках, може нести значну небезпеку для здоров'я споживачів. Ботулізм та інші кишкові хвороби наносять непоправну шкоду організму.

6 липня 2010, 15:47

Оздоровлювати дітей влітку узявся колектив дитячої міської клінічної лікарні міста Полтави

Малечі із різноманітними захворюваннями опорно-рухової, нервової, ендокринної систем тепер необов'язково їхати на санаторно-курортне лікування. Усі необхідні процедури для відновлення втрачених функцій та зміцнення організму вони можуть пройти у лікарні. Більше знає Олена Ляшенко.

6 липня 2010, 15:50

6 липня відзначається Всесвітній день поцілунків

Вперше святкувати такий привід почали у Великій Британії. Двадцять років тому воно було затверджене Організацією Об'єднаних Націй. Як ставляться до поцілунків та яку роль вони відіграють у житті полтавців, дізнавалися наші журналісти.

6 липня 2010, 16:39

Проблема безпритульних тварин надзвичайно гостро стоїть у більшості міст і містечок України

Останнім часом зграї бездоглядних собак фактично окупували території ринків та місця відпочинку полтавців. Тому наші журналісти вирішили поцікавитися ставленням до цього питання звичайних жителів міста, працівників державних установ та благодійних організацій та вислухати шляхи вирішення. Детальніше у наступному сюжеті.

6 липня 2010, 17:10

Сьогодні розпочала свою роботу чергова, 55 сесія міської ради 5-го скликання

Через резонансне питання продажу земельних ділянок, від прийняття якого залежить наповнення бюджету розвитку та в якому депутати не дійшли єдиної згоди, сесія залишилась відкритою. Подробиці – далі у випуску.

6 липня 2010, 18:03

Чоловік обікрав сам себе

Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання регіону працівники дорожньо-патрульої служби ДАІ провели незвичне затримання. Водій однієї з вантажівок обікрав практично сам себе. Яким чином – знають наші журналісти.

6 липня 2010, 18:03

Пікет проти змін у законодавстві під стінами обласної державної адміністрації влаштували представники політичної сили «Фронт змін»

Зібрати підписи населення проти так званого податкового терору та захистити своє право брати учать у місцевих виборах і право своїх прихильників обирати – такою була мета зібрання. Подробиці – у нашому наступному сюжеті.

6 липня 2010, 18:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію