Архів новин за 27.05.2010

У Полтаві пройшла «Студентська весна»

«Студентська весна» - саме під такою назвою пройшов Обласний міжвузівський фестиваль-конкурс в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Змагатися в умінні триматися на сцені до Полтави з'їхалися учасники з усієї області.

27 травня 2010, 11:31

Прем'єрою нової вистави порадував у середу Полтавський академічний театр імені Гоголя

Вистава для двох акторів побачила світ зі сцени Міського будинку культури.

27 травня 2010, 11:33

Малярством на склі займається полтавська майстриня Наталія Дігтяр

Звичайне скло в її руках перетворюється на яскраву, барвисту палітру, яка грає кольорами та відтінками. Як створити таке чудо вдома, надавши інтер'єру «родзинки», знає наш кореспондент В'ячеслав Джиган.

27 травня 2010, 15:54

Реклама харчових добавок повинна містити лише реальні, а не міфічні властивості препаратів

На тих же підприємців, котрі цією вимогою знехтують, очікує суттєвий штраф. Про це, зокрема, говорив на прс-конференції голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко. Ретельна ревізія очікує і на лікарняні установи Полтави. Перевірятимуть, яким чином розподіляються так звані «благодійні внески» від пацієнтів.

27 травня 2010, 15:56

Питання готовності профільних підприємств Полтавщини до опалювального сезону 2010-2011 стало ключовим на розширеному засіданні колегії ОДА

Посадовці зазначають: минулої зими серйозних перебоїв з тепло- та водопостачанням на теренах області не зафіксовано. Без надзвичайних ситуацій планують пережити і зиму 2010-2011, адже комунальники вже почали підготовку до наступного опалювального сезону.

27 травня 2010, 15:57

Один візит інспекції - і відразу 3 порушення

Один візит інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста - і відразу 3 порушення на одній прилеглій ділянці. По вулиці Серьогіна, зазначають інспектори, деякі несумлінні підприємці тягнуть за собою «благоустрійні питання» аж з минулого року. Крістіна Криженко - далі.

27 травня 2010, 16:00

Планові показники міського бюджету по податках і зборах за І квартал поточного року виконані

Планові показники міського бюджету по податках і зборах за І квартал поточного року виконані на 103,1%, темп росту в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більший на 6%.

Ці та інші питання, винесені на розгляд позачергової, 54 сесії міської ради 5 скликання, розглядали на засіданні постійної депутатської комісії з питань містобудування та розвитку міського господарства.

27 травня 2010, 16:01

Сьогодні зранку останні дзвоники лунали у всіх навчальних закладах міста

Для вчителів та батьків – сльози смутку, адже всі школярі ще на рік подорослішали, для учнів – попереду іспити і довгоочікувані літні канікули. Для 2200 одинадцятикласників міста шкільний дзвоник пролунав востаннє.

27 травня 2010, 16:02

Жоден останній дзвоник для випускниць не обходиться без шкільної форми радянського зразка

На пошуки та виготовлення цього обов'язкового атрибуту свята випускниці, за їх словами, витратили чимало часу та зусиль. Скільки цьогоріч дівчата, точніше, їх батьки, віддали за коричневу або синю шкільну форму, білий фартук, банти та гольфи, з першоджерел дізнавалась Крістіна Криженко.

27 травня 2010, 17:27

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію