Архів новин за 15.05.2010

Полтавка Юлія Приходько – переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

Переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», викладач із обслуговуючої праці гімназії № 17 Юлія Приходько поділилася із полтавськими колегами секретами успіху та провела майстер-клас «Я роблю це так». Під час нього педагоги виготовляли панно, із яким Юлія Приходько здобула перемогу. Навчалася новому і Олена Ляшенко.

15 травня 2010, 13:53

Маємо 150 заявок, а можемо взяти тільки 60

Ось такий серйозний конкурс нині чекає на маленьких полтавців, які виявили бажання вступити до 1-ї музичної школи. Цими вихідними тут тривають іспити.

15 травня 2010, 13:55

287 народних депутатів Верховної Ради цього тижня проголосували «за» зміни до Закону України «Про відпустки»

Нововведення стосуються статті 25 – щодо гарантування відпустки для одного з батьків на період карантину. Детальніше про це – далі у випуску.

15 травня 2010, 13:56

Переможців соціального квесту та вузи-учасники проекту «День змін!» нагородили цінними подарунками

Переможців соціального квесту та вузи-учасники проекту «День змін!», що проходили в рамках акції «Здоровим бути здорово!», нагородили цінними подарунками. Церемонія відбулася під час грандіозного гала-концерту на Театральній площі, приуроченому завершенню акції. Бачили дійство і наші кореспонденти.

15 травня 2010, 13:58

Благодійність у Полтаві – не данина моді, а вже добра традиція

Таке твердження проголосили регіональні представники Всеукраїнського громадського об'єднання «Серце до серця», які нині проводять свою вже 5-ту за ліком акцію. На що планують витратити зібрані кошти цього разу – знають наші журналісти.

15 травня 2010, 14:03

Щодня виходять на полтавські вулиці інспектори по контролю за благоустроєм міста

Щоправда, якщо взимку найбільше порушень стосувалося неприбирання снігу, то теплої пори фахівці часто фіксують невикошену траву поблизу як приватних помешкань, так і торгових об'єктів. Черговий такий факт засвідчили поблизу зупинки «Сади-1».

15 травня 2010, 14:04

У Полтаві тривають рейди, покликані попередити споживння пива чи слабоалкогольних напоїв у громадських місцях

З 11 лютого цього року законом заборонено споживати пиво чи слабоалкогольні напої у громадських місцях. Аби контролювати виконання цього закону, правоохоронці, представники різних формувань та органів місцевого самоврядування проводять регулярні рейди. Увечері в п'ятницю супроводжувала перевіряючих і наша знімальна група.

15 травня 2010, 14:06

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію