Архів новин за 6.04.2010

Учні 6-ої гімназії у Корпусному парку привертали увагу перехожих до проблем екології

Свої вірші та малюнки на екологічну тематику, а також виготовлені власноруч листівки представили на суд перехожих Корпусного парку учні 6 гімназії. Таким чином діти привертали увагу полтавців до проблем довкілля та закликали не допустити екологічної катастрофи.

6 квітня 2010, 14:16

До 2-місячника чистоти більш активно долучаться не тільки комунальники, а і студенти та працівники міськвиконкому

Аби Полтава мала належний вигляд до Дня Великої Перемоги, у місті вже проходить ряд підготовчих заходів, починаючи від соціальних акцій і закінчуючи роботами по реконструкцї меморіального комплексу Алеї Солдатської слави. Про ці та інші питання йшлось на апаратній нараді у міськвиконкомі.

6 квітня 2010, 15:26

У Великодню неділю Свято-Макаріївський кафедральний собор став місцем паломництва кількох сотень вірян, а також представників духовенства Полтави та області

Адже тут відслужили Велику великодню вечірню під головуванням архієпископа Полтавського та Миргородського Филипа, а серед вірян заходу – міський голова Андрій Матковський.

6 квітня 2010, 16:07

Зміни поверхні грунту - звичайне явище навесні

Паводок часто стає причиною утворення рівчаків та ям. Однак, якщо характер грунтового покриву змінюється кардинально на території міста, у мешканців, як правило, виникає більше запитань, ніж відповідей. Зсуви та провали грунту стали темою дослідження Юлії Лис.

6 квітня 2010, 16:09

Майже 63 тисячі гривень за 1-й квартал цього року заробили 5 музеїв комунальної власності міста

Левова частка цієї суми належить державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви». Такий аналіз роботи туристичної галузі Полтави на прес-коференції підбивали начальник міського управління культури Юлія Палієнко та начальник віддділу туризму та культурної спадщини Віталій Павлов. Більше дізнавалися наші кореспонденти.

6 квітня 2010, 16:19

Великодня сутичка між правоохоронцями і перехожими у мікрорайоні Алмазний закінчилася мирно: сторони претензій одна до одної не мають

До редакції нашого каналу зателефонувала схвильована полтавка. 4 квітня, говорить жінка, вона стала свідком побиття перехожого співробітниками правоохоронних органів. Інцидент, вважає полтавка, обурив не лише її, але й численних перехожих, котрі великодньої неділі проходили ріг вулиць 23 вересня та Калініна. Аби розібратися у причинах цього випадку, наша знімальна група поспілкувалася і зі свідками пригоди, і з правоохоронцями.

6 квітня 2010, 17:44

Сьогодні – Всесвітній день мультфільмів

В 2002 році Міжнародною асоціацією анімаційного кіно 6 квітня було проголошено Всесвітнім днем мультфільмів. Перший же мультик був створений у 1906 році засновниками кінематографічного об'єднання «Вітаграф». Тему історії мультиплікації і її вплив на розвиток дитячого організму досліджували наші журналісти.

6 квітня 2010, 19:33

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію