Архів новин за 14.04.2010

У Полтаві пройшов районний етап міського конкурсу «Велика Вітчизняна в історії мого роду і народу»

Змагалися в ньому учні міських шкіл. Вони представляють на розсуд журі авторські поетичні та прозові твори, присвячені подвигу учасників Великої Вітчизняної війни. Детальніше – в матеріалі В'ячеслава Джигана.

14 квітня 2010, 09:33

На початку червня українські школярі розпочнуть складати зовнішнє незалежне оцінювання

Зараз у школах, в тому числі – і полтавських, триває активна підготовка до цього випробування школярів. У 33-й гімназії до процедури підготовки взялися з усією відповідальністю. Тут вже навіть провели пробне тестування з української мови та літератури для одинадцятикласників.

14 квітня 2010, 09:36

Від двох до десяти хворих на туберкульоз щорічно виявляють в учнівському середовищі Полтави

Такі невтішні дані за останні п'ять років нині констатують фахівці. Наразі у місті триває місячник боротьби з цим небезпечним захворюванням. До його проведення долучилися й працівники бібліотечної системи.

14 квітня 2010, 10:11

13 квітня розпочали свою роботу мобільні пункти вакцинації домашніх тварин проти сказу

Усі, в кого є чотирилапі друзі, відтепер матимуть змогу зробити щеплення своїм улюбленцям у зручний для себе час та неподалік від власного помешкання. До 24 квітня ветеринарні лікарі працюватимуть на території Ленінського та Октябрьського районів, а з 25 квітня і до кінця травня – Київського району Полтави. Пункти вакцинацій відчинені з 14 до 20 години.

14 квітня 2010, 10:12

Більше 80 учасників – студентів кращих навчальних закладів України – з'їхалися цими днями до Полтавського універстету економіки і торгівлі (нинішня назва університету споживчої кооперації)

Вони тут, аби випробувати свої знання, поділитися досвідом та просто познайомитися із колегами. Другий рік поспіль тут проводиться Всеукраїнська олімпіада із міжнародної економіки.

14 квітня 2010, 11:41

Губернатор Олександр Удовіченко на нараді по чистоті довкілля закликав вишукувати власні ресурси для наведення порядку

Не говорити про проблеми, а вишукувати власні ресурси для наведення порядку в містах, селах та обласному центрі закликав губерантор Олександр Удовіченко на нараді по чистоті довкілля, що пройшла в обласній державній адміністрації. На зібранні, де підбивали підсумки роботи в цьому напрямку, побували й наші кореспонденти.

14 квітня 2010, 13:14

На завершальній стадії наразі знаходяться роботи щодо функціонування водогону через селища Лісок та Лісок-2

Три роки міське управління капітального будівництва виконує роботи першочергового прокладення труб, нині залишилось закільцювати водогін через селище Климівка, аби підвищити якість водопостачання та покращити роботу цієї системи. Про ці та інші питання порядку денного йшлось на засіданні міськвиконкому.

14 квітня 2010, 15:15

На території однієї з паркових зон міста полтавці масово смітять, проте знайти відповідальних за чистоту практично неможливо

Все через те, що територія на Червоному Шляху, де розміщений пам'ятник загиблим односельчанам, не затверджена як «зелена зона міста», відповідно, не має балансоутримувача. Як результат відсутності останнього – не чисті газони, а суцільне сміттєзвалище. В ситуації розбиралася Крістіна Криженко.

14 квітня 2010, 16:17

2-місячник чистоти вже за тиждень сягне свого екватору

Підійти до нього у Полтаві планують зі здобутками. Наразі місто активно прибирають комунальники на закріплених територіях, а у парках та скверха задіяні представники всіх вишів міста. Більше про обсяги виконаних робіт та поточні графіки дізнавались наші журналісти.

14 квітня 2010, 17:01

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію