Архів новин за 29.03.2010

»Арттерапія, як один з головних засобів корекції психічного та духовного здоров'я дітей з особливим потребами»

Саме таку назву отримав черговий семінар заступників директорів шкіл Полтави. На зібранні обговорювали проблеми отримання освіти дітьми, що мають різні порушення психо-фізичного розвитку. Присутні ознайомилися з досвідом роботи щодо цієї проблеми в міській спеціальній школі №39.

29 березня 2010, 17:24

Сьогодні у християн усього світу розпочинається Страсна седмиця - останній тиждень перед Великоднем, коли вони згадують хресні страждання Христа

В останні дні перед Великоднем віряни мають дотримуватися суворого посту «заради Страстей Христових», яких Ісус зазнав за гріхи людства. Крім того, посиленим постом православні намагаються гідно підготувати себе до зустрічі Світлого Христового Воскресіння. Більше дізнавався Вячеслав Джиган.

29 березня 2010, 17:25

З 11 лютого цього року споживати пиво чи слабоалкогольні напої у громадських місцях (а це - парки, сквери та навіть ліфти багатоповерхівок) заборонено законом

Аби дотримання цього закону контролювати, правоохоронці та представники місцевого самоврядування проводять регулярні рейди. У нашому місті такі перевірки проводяться щотижня. Про черговий такий рейд, котрий пройшов вихідними - далі у сюжеті.

29 березня 2010, 17:28

Стан протидії умисним вбивствам та тяжким тілесним ушкодженням, які спричинили смерть громадян стало темою координаційної наради керівників правоохоронних органів області

У роботі міліції і прокуратури відзначають як напрацювання, так і недоліки. Серед іншого – збільшення кількості умисних вбивств. Якщо у 2008-му було зафіксовано 5 випадків по місту, то минулоріч ця цифра збільшилась до 10-ти умисних вбивств, 4 з яких наразі залишились нерозкритими. Проблемними, говорять фахівці, є і питання реєстрації злочинів.

29 березня 2010, 17:42

Весна - час, коли варто згадати не лише про оновлення гардеробу, а й про фігуру

Часто після зимової пори остання залишає бажати кращого, до того ж як у жінок, так і чоловіків. Бально-спортивні танці - вид спорту, який допоможе у покращенні статури і тим, і іншим - переконана Юлія Лис. Про особливості бально-спортивних танців та про те, хто ними займається у Полтаві - у наступному сюжеті.

29 березня 2010, 18:07

Протягом п'яти днів у торгово-розважальному центрі «Конкорд» полтавці мали можливість бути свідками модних показів

З нагоди третьої річниці від дня народження у «Конкорді» влаштували «Тиждень моди». Останній день показів наша знімальна група побачила таким.

29 березня 2010, 18:13

Негаразди у політичному та економічному житті України пояснюються просто: сьогодні при владі дуже мало патріотів

Відтак, українське суспільство потребує такої політсили, яка б не словом, а ділом стояла на сторожі державних інтересів, сповідувала українські цінності. Таке переконання має народний депутат, лідер партії «За Україну!» В'ячеслав Кириленко. Саме очолювана ним політсила, говорить пан Кириленко, бореться проти антиукраїнських проявів у державі. При чому, люди, зауважує столичний гість, активно вступають до лав партії.

29 березня 2010, 18:16

У Полтаві планують заснувати відзнаку для нагородження громадян з нагоди 65-річчя від Дня перемоги

Учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни відзначатимуть «Пам'ятною медаллю Полтавської міської ради «Перемога у Великій Вітчизняній війні. 65 років». Це та інші питання перед позачерговою сесією міської ради попередньо розглядали на засіданні постійної комісії з питань інноваційного, науково-технічного і екологічного розвитку.

29 березня 2010, 18:19

Полтава вже зараз готується до Великодніх свят

Комунальні служби міста працюють в посиленому режимі, аби привести до належного стану територію Полтави. Робота проводиться паралельно як в напрямку розчищення чагарників і дерев від омели, так і прибирання вулиць міста від сміття і наледнів. Про ці та інші питання говорили у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

29 березня 2010, 18:21

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію